WYSTAWA PSOW RASOWYCH - ZAKOPANE 05 08 - KRAJOWA

hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

ENJOY BIG BEN Ginger Heaven I dosk ZW MŁ NJWR
Obrazek
Obrazek
Obrazek


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

ARSEN PINUS PARADIS II dosk
Obrazek
Obrazek


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hajdi!!!!!!!!!!jak Benio się zmienił!! aż porównałam niedawne fotki..i KOLOSALNA zmiana. jaka ma piękną maść- czekoladowe pasma ( a może wyobrażnia mi kulinarnie zaszalała :mrgreen: ) Jest PRZEPIĘKNY!


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

hajdi, sluchaj, to naprawdę Benio..?
a jakie długie piękne łapy...
matko, psy pięknieją i dorośleją, my się starzejemy _ow_


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

jest piękny :roll: do zakochania jeden krok _13_

Drimusiowi też zmienia się juz szata, jestem ciekawa efektu końcowego :lol:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

leoświr, foty drimusiowe poproszę :pamm:


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

jak tylko cos ładnego zrobimy to się pochwalimy.

Dzisiaj Drimus miał niefajną przygodę....mały wypadek który dzieki Bogu chyba dobrze się skończył, ale jest cały czas pod obserwacją.
:o:


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Echinacea pisze:Hajdi!!!!!!!!!!jak Benio się zmienił!! aż porównałam niedawne fotki..i KOLOSALNA zmiana. jaka ma piękną maść- czekoladowe pasma ( a może wyobrażnia mi kulinarnie zaszalała :mrgreen: ) Jest PRZEPIĘKNY!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Echinacea pisze:hajdi, sluchaj, to naprawdę Benio..?
a jakie długie piękne łapy...
matko, psy pięknieją i dorośleją, my się starzejemy _ow_
Benio , a jakze ,piekniejemy,z dzieciucha robi sie coraz samczy ,zaczał mezniec tak od wystawy w N TARGU,jakis miesiac przed urodzinami swoimi,jak dla mnie to BENIO ma piekna i jedyna w swoim rodzaju glowe,szaleje za ta łepetynka _04_ ,ciałku jeszcze masy i miesni brakuje,ale licze ze mi sie do wiosny wyrobi :-/


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

leoświr pisze:jak tylko cos ładnego zrobimy to się pochwalimy.

Dzisiaj Drimus miał niefajną przygodę....mały wypadek który dzieki Bogu chyba dobrze się skończył, ale jest cały czas pod obserwacją.
:o:
a coz sie stało?


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

leoświr pisze:jak tylko cos ładnego zrobimy to się pochwalimy.

Dzisiaj Drimus miał niefajną przygodę....mały wypadek który dzieki Bogu chyba dobrze się skończył, ale jest cały czas pod obserwacją.
:o:
oj, to ściskamy i czekamy na foty :lol:


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

hajdi pisze:
Echinacea pisze:hajdi, sluchaj, to naprawdę Benio..?
a jakie długie piękne łapy...
matko, psy pięknieją i dorośleją, my się starzejemy _ow_
Benio , a jakze ,piekniejemy,z dzieciucha robi sie coraz samczy ,zaczał mezniec tak od wystawy w N TARGU,jakis miesiac przed urodzinami swoimi,jak dla mnie to BENIO ma piekna i jedyna w swoim rodzaju glowe,szaleje za ta łepetynka _04_ ,ciałku jeszcze masy i miesni brakuje,ale licze ze mi sie do wiosny wyrobi :-/
cały jest piękny _04_


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

hajdi pisze:
leoświr pisze:jak tylko cos ładnego zrobimy to się pochwalimy.

Dzisiaj Drimus miał niefajną przygodę....mały wypadek który dzieki Bogu chyba dobrze się skończył, ale jest cały czas pod obserwacją.
:o:
a coz sie stało?
35 stopni, upał jak fiks więc zabraliśmy Drimusia jak zwykle nad Wisłe....ależ było cudnie ;-) szalał jak wariat. Siedział z nami na murku, takim przy wodospadach co są i nagle zerwał się i zobaczył kogoś i wyrwał się i zeskoczył, ale na betonie porośniętym mchem było ślisko, podwinęła mu się noga walną nosem i zębami w beton, siedział i wył z bólu ze skręconą w bok głową i nóżką w górze..... :wall:
Boże myślałam że po nim, że ma skręcony kark......ale po chwili wyprostował głowę, stanął otrzepał się i bawił się dalej.....ale ten skowyt _01_
Byliśmy u weta, dostał zastrzyki przeciw obrzękowe i przeciwbólowe i tak go obserwujemy od wczoraj......ale chyba wszystko ok :serducho: :serducho: :serducho: kocham go najbardziej na świecie :serducho:


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

wczoraj nie był taki piekny,znalazl zdechła mysze :evil: ,taka strasznie smierdzaca i latał z nia,nie dajac sobie odebrac,im ja go bardziej goniłam tym on szybciej uciekał,ale udalo sie i odebralam mu te smierdzace zwłoki :ubz:


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

leoświr pisze:
hajdi pisze:
leoświr pisze:jak tylko cos ładnego zrobimy to się pochwalimy.

Dzisiaj Drimus miał niefajną przygodę....mały wypadek który dzieki Bogu chyba dobrze się skończył, ale jest cały czas pod obserwacją.
:o:
a coz sie stało?
35 stopni, upał jak fiks więc zabraliśmy Drimusia jak zwykle nad Wisłe....ależ było cudnie ;-) szalał jak wariat. Siedział z nami na murku, takim przy wodospadach co są i nagle zerwał się i zobaczył kogoś i wyrwał się i zeskoczył, ale na betonie porośniętym mchem było ślisko, podwinęła mu się noga walną nosem i zębami w beton, siedział i wył z bólu ze skręconą w bok głową i nóżką w górze..... :wall:
Boże myślałam że po nim, że ma skręcony kark......ale po chwili wyprostował głowę, stanął otrzepał się i bawił się dalej.....ale ten skowyt _01_
Byliśmy u weta, dostał zastrzyki przeciw obrzękowe i przeciwbólowe i tak go obserwujemy od wczoraj......ale chyba wszystko ok :serducho: :serducho: :serducho: kocham go najbardziej na świecie :serducho:
ja nienawidze takich sytuacji kiedy serce podchodzi do gardła ze strachu o pupila,dla mnie pszczoła w poblizu to juz potencjalne zagrozenie[ i wyobraznia pracuje-ugryzie ktoregos ,moze uczulony na jad, jezu moze sie udusi] boje sie ze nie zareaguje na czas. biedny drimus ,a wszystko przez ten ,,maly orzeszek'' w czaszce :->


hajdi
ODPOWIEDZ