National Dog Show (CAC) TORUŃ

estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Więc własnie......jak mówi gingerheaven
ja jeszcze jestem strasznie zafascynowana wystawami-być może nie jestem w takim razie najlepszym doradcą.Być może za 2-3 lata będę zniechęcona .Ale na razie uwielbiam jezdzić.
Ja sama bez psów nic chciałabym jezdzić,ale faktycznie możesz przecież odwiedzać wystawy z Eśką nie wystawiając jej .
Z drugiej strony.......jak już jechać to co szkodzi wyjść na ring?
Decyzja należy do ciebie -a chętnie poznam was osobiście (ciebie i psice)np w Warszawie na klubowej. _03_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

estrella, No ja przecież też bardzo chętnie! na razie nie wierzę, że Eśka pobiegnie: nie umiem skupić na sobie jej uwagi, czyli problem z patatajami. a jeszcze tyle leonków w jednym miejscu... :mrgreen: Ćwiczymy.


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

gingerheaven, W sedno trafiłaś, kryć Eśki na pewno nie będę( ja wiem, że nigdy nie mów nigdy ale to nie jest prawdopodobne), a towarzysko- socjalnie: BARDZO CHĘTNIE. tylko sprawdzę jak z tym wejściem na wystawę, bo różnie bywa :lol:


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

znaczy "różnie"z wejściem z Eśką, a najmarniej sama przyjdę :-P


Magda i Esia
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Echinacea pisze:Przepraszam za spamowanie :-P bo niby w temacie, ale nie do końca.
jakie są korzyści z wystawiania psa ?
jeśli nie planuję dzieci Eśkowych _04_ a niestety, nie, ocenę psa mamy za sobą: kontakty z sędzią Gajewskim miałyśmy- to co zostaje? oczywiście, radość ze zwycięstwa, satysfakcję i oczywiście kontakty towarzyskie też mogę sobie dodać do listy i to cenne sprawy tylko. no i poznanie Forumowiczów, oczywiście :mrgreen:

szukam motywacji ( I CZASU) do wystaw i stąd to pytanie do Was.a wiadomo, jeśli motywacja jest, to.. WSZYSTKO JEST.
kazdy z nas przez to przeszedl. :hahah:
http://www.caygar.estranky.cz/clanky/vy ... ehled.html

a potem nagle stwierdzilismy, ze po co nam to? No jedynie jak sie chce spotkac z przyjaciolmi i nie ma innej mozliwosci. Ostatnio w Lodzi posiedzielismy sobie z kawa i niedopieczonym stekiem - i to jest to, na co sie ciesze. Jeszcze na bigos - ale nie bylo :--:
A sunie zabierz - to jej dobrze zrobi. Raczej nie wystawiaj, bo jak bedziesz nerwowa, to ona tez bedzie, a wy potrzebujecie raczej uspokojajac i socjalizowac.


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

prawda! :-)


Magda i Esia
ODPOWIEDZ