National Dog Show (CAC) TORUŃ

estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

National Dog Show (CAC) TORUŃ

Post autor: estrella »

_03_

Kto jedzie do Torunia???
Saga w pośredniej już pobiegnie ,widzę że na razie jest 6 Leosi zapisanych
w tym trzy moje.....więc ...z kim się zobaczymy?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
annaendzelm
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-02-14, 19:51
Lokalizacja: Mazowsze / Pomorze
Kontakt:

Post autor: annaendzelm »

z nami Izuniu!


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

annaendzelm pisze:z nami Izuniu!
:springa:
super Anka!

Oski jest zachwycony ''nareszcie będzie pani Ania''
Moja mama tu nie zagląda ,więc mogę śmiało napisać bo nie zobaczy i nie będzie jej przykro
ale chłopacy Oski i Eryk stwierdzili;;''chcielibyśmy mieć taką babcie jak pani Aniaaa''
na to ja''Taką to znaczy jaką''

chłopcy;;''No taką co się dużo rusza jak pani Ania'' :lol: :lol: :lol:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Przepraszam za spamowanie :-P bo niby w temacie, ale nie do końca.
jakie są korzyści z wystawiania psa ?
jeśli nie planuję dzieci Eśkowych _04_ a niestety, nie, ocenę psa mamy za sobą: kontakty z sędzią Gajewskim miałyśmy- to co zostaje? oczywiście, radość ze zwycięstwa, satysfakcję i oczywiście kontakty towarzyskie też mogę sobie dodać do listy i to cenne sprawy tylko. no i poznanie Forumowiczów, oczywiście :mrgreen:

szukam motywacji ( I CZASU) do wystaw i stąd to pytanie do Was.a wiadomo, jeśli motywacja jest, to.. WSZYSTKO JEST.


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

na pewno kontakty z reszta hodowcow i wlascicieli psow z calej polski ,mozliwosc podziwiania innych rozwijajacych sie leonkow nie tylko swojego lub swoich,bezcenny czas spedzony z naszym psem nie tylko w znanym dla niego otoczeniu, napewno resocjalizacja jezeli chodzi o młodego leona lub leona z problemami,troche ruchu dla nas :lol: bywa ze sedzia potrafi przegonic,jeden sedzia to nie wyrocznia,warto pojezdzic do innych ,uzyskac ciekawe oceny-czasem negatywne,ale budujace takie co czasami kopa w d..e daja dla poprawy niedoskonalosci [czasami potrzeba troche krytyki by inaczej spojrzec na to co sie z psem wyprawia] i to co ja odbieram najbardziej to nieoceniona radocha ze wspołpracy z Benem,wystawianie naszej hajdusi to byla dla mnie tortura,ona poprostu nie lubila biegac na zawolanie,kładła sie na srodku ringu i koniec,ciezko bylo tego klocka na cokolwiek namowic,dlatego tak cieszy mnie poprawne zachowanie Bencia [chodz zdazaja mu sie wpadki] ,napewno twoja Esia byłaby zachwycona nawet samymi regularnymi kontaktami z wieksza iloscia psow [wystawy co tydzien ,co dwa ,jak komu pasuje] a uwiez mi wystawy i samo wystawianie tak wciaga ze SZAŁ, jak mawia moj szwagier LEPSZE OD SEKSU :lol:


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

nie szukaj motywacji,poprostu zgłos sie na wystawe 1,2,3 a potem juz tak poleci [motywacja sama cie dopadnie] :-D ,ze tylko o wystawach bedziesz myslec,ile tematow nowych odkryjesz wzgledem swojego psa ;-)


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

hajdi,
dzięki Kochana! faktycznie chyba spłycam udział w wystawach do opłaca się/ nie. A Eśka na bank będzie zachwycona. oby tylko sama sobie nie wydała komendy "start", sama sobie nie pobiegła itd :mrgreen:


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Echinacea pisze:hajdi,
dzięki Kochana! faktycznie chyba spłycam udział w wystawach do opłaca się/ nie. A Eśka na bank będzie zachwycona. oby tylko sama sobie nie wydała komendy "start", sama sobie nie pobiegła itd :mrgreen:

chyba we wrzesniu macie jakas wystawe w warszawie?


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

nawet nie chodzi oto czy sie oplaca czy nie,bo wiadomo zgloszenie kosztuje,dojazd tez,nie ma co ukrywac bije po kieszeni ,nikt nie sra pieniedzmi [a szkoda] :lol: ,dzis niestety trzeba wszystko kalkulowac. a co do wystawiania zawsze mozesz poprosic kogos o profesjonalne zaprezentowanie sunieczki i wtedy napewno nie pobiegnie sama :walk:


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

hajdi pisze:nawet nie chodzi oto czy sie oplaca czy nie,bo wiadomo zgloszenie kosztuje,dojazd tez,nie ma co ukrywac bije po kieszeni ,nikt nie sra pieniedzmi [a szkoda] :lol: ,dzis niestety trzeba wszystko kalkulowac. a co do wystawiania zawsze mozesz poprosic kogos o profesjonalne zaprezentowanie sunieczki i wtedy napewno nie pobiegnie sama :walk:
:mrgreen: no szkoda :-) ale chodzi nawet o to, czy ma sens skoro nie hoduję, nie rozmnażam, rozumiesz. ale to już przerobiłyśmy, pisałaś.
tak, we wrześniu!


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

no na chlopski rozum to nie ma sensu, ja tez nie zamierzam zrobic z Benia super reproduktora wysokiej klasy,ale na dzien dzisiejszy wystawy lubimy i kilka jeszcze do konca roku planujemy odwiedzic- czego i Esiulce zycze ,zeby byla czysta motywacja dla panci swojej :lol:


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

_03_

Hajdi tak to ładnie opisała,ze chyba niewiele mogę dodać .

Jeśli o finansową stronę chodzi -to ani hodowanie ani wystawianie się nie opłaca haha
od hodowców wiem ,że do hodowli tylko się Dopłaca .Za wystawy żadnych profitów też nie ma -wiec tak krótko od strony finansowej to ujęłam.Koszty paliwa są najgorsze :evil:
Ale możesz sobie wybierać takie wystawy ,która masz w dogodnej dla ciebie odległości .
Albo zabierać się z innymi jeśli mają miejsce w aucie-wtedy można podzielić się wydatkiem na paliwo.

Natomiast opłaca się bo;
zyskujesz przyjaciół,poznajesz fajnych ludzi,poznajesz osobiście psy które znasz tylko z zdjęć na forum .
Wymieniasz poglądy i doświadczenia.
Masz wiele okazji do fajnych sytuacji i do tego by się pośmiać,a czasami można też wspólnie ponarzekać hehe.
Można zwiedzać miejsca gdzie odbywają się wystawy .
Ogólnie można wyrwać się z domu ,robić coś .....z swoim kochanym psem.
Wiem że Sava zachęcała mnie do innych rozrywek-bardzo fajnych zresztą
ale na razie nie mam okazji (choć szkolenia wodne są super)

Jeśli sama się nie przekonasz ,nie będziesz miała zdania.Jeden lubi to ,inny co innego.
Ja mam w kalendarzu zaznaczone kolejne wystawy i odliczam dni ....teraz czekam na Sopot
i psioczę dlaczego to jeszcze tak długo/?
Cieszę się z każdego wyjazdu i rozmyślam -kogo tym razem spotkamy i czy będzie tak fajnie jak poprzednio?
Co wyjazd mam większy majdan -więcej plecaków i jedzenia haha

Ja bardzo się ciesze gdy wiem ,że na wystawie jest Ania -od której emanuje pozytywne różowe światło i wszystko wydaje się takie proste !
Lubię jej charyzmę i nastawienie do ludzi !
Zresztą jak dotąd spotkałam tylko miłe osoby i mam nadzieje ,że tak już będzie zawsze.
Zapiszcie się na Warszawe!


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Estrella napisala-co wyjazd mam wiekszy majdan-wiecej plecakow i jedzenia hehe

tylko kto ci to wszystko zjada,jak ty wiaterkiem jestes podnoszona? :-P


hajdi
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Nas nie bedzie mimo ze mam rzut kamieniem,bede w pracy :-) poza tym sedzia.....no hm,po katowicach chyba nie bardzo mi pasuje ale trzymam kciuki za forumowe psy :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

A co do wystaw...to ...nie oplacaja sie wcale i mozna je lubic badz nie ,ja za nimi nie przepadam choc na poczatku jak estrella bylam zachwycona :lol: .Jezdze bo musze jako hodowca ale jezdze coraz mniej :-) -mi jest szkoda kasy na takich sedziow jakich nam daja z reguly ,w polsce malo ktory sedzia czuje i zna rase ,owszem fajnie jest poznac nowych ludzi i spotkac przyjaciol ale...czy to trzeba na wystawach???? :lol: .Dla osoby ktora chce hodowac wystawy sa potrzebne -zwalszcza laika bo moze uslyszec wiele rzeczy na temat suki /psa wad tylko ze w naszym kraju u naszych sedziow to mozna uslyszec czasem stek bzdur :lol: bo bedzie sedziowal owczarkowy sedzia i sie czepi katow ktore maja byc u leona umiarkowane na przyklad ,albo sedzia od innej rasy i czepi sie innej rzeczy ,jesli chce sie hodowac to wystawy sa bardzo potrzebne bo czlowiek sie uczy -co to katowanie,jaka ma byc klatka,jaka szyja ,jaka glowa itd ale sie uczy na podstawie wielu wielu wystaw a nie jednego sedziego ,a tak dla wlasnej przyjemnosci to ja bym pojechala na wystawe sama bez psa co juz zrobilam kilka razy ,mozna pogadac,porobic fotki i jak sie nie chce hodowac to po co sluchac o wadach swojego psa-a kazdy je ma!!!.Echinacea ,jesli nie zamierzasz kryc suki to jej to odpusc ,jedz sama i spotykaj ludzi,czy do tego ci suka potrzebna???????? ;-) .Suke mozesz wziasc towarzysko ,w ramach socjalki i zabawy ,no chyba ze chcesz zeby ja opisal jakis spec to masz klub w warszawie ,w tym roku sedziuje znany wloski hodowca ,jedz :-) to dostaniesz chociaz jakis prawdziwy opis :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ