CACIB Warszawa 7-8.07.2012

hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Ewa pisze:
hajdi pisze:a powiedzcie cos o sedzinie jaka jest - dokładna, zwraca na cos szczegolnie uwage , moze krytyczna, jakie podejscie do psow? pytam bo ona bedzie sedziowac w Bedzinie ,a my sie tam wybieramy z Beniem. noi gratulacje dla wszystkich _kwiatek_
sędzia bardzo sympatyczna w mojej ocenie i przyjazna. dokładnie oglądała psy, obmacywała, zaglądała w zęby, oczy itp. wyłapywała wszystkie plusy (i dodatnie i ujemne ;-) ). na ringu i w czasie oceny nie wprowadzała nerwowej atmosfery, i przy porównaniu obszernie uzasadniała wybór.

miło slyszec ze sedzina fajna z dobrym podejsciem do psów i ludzi ,bo czasami sie zdaza ze jest niesympatycznie na ringu i to nie przez uczestników a własnie przez sedziow,ale wiekszosc jak sie słyszy jest ok- EWA dziekuje


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W BIEDZIE

Post autor: estrella »

A ja chciałam podziękować Ani Endzelm ,że PRZYGARNĘŁA mnie z dwoma psami w 32 stopniowy upał podczas gdy 20 km od wystawy nasz bus stanął jak wryty i ani rusz dalej!!!!!!
Przyczyną było to ,że mój kierowca zatankował paliwo do Busa na ropę :evil:

Dziękuję Aniu za gościnę,obiad ,i lampkę wina na pocieszenie ,oraz że targałaś moje torby do samochodu........i podziękuj synowi ,że po mnie pojechał na tą stację wogóle!!!!!!!

Więc my wystawiliśmy nasze suki w Wesołej w kategorii ''spotkanie rodzinne ''Sagi z mamą ,babką,siostrą i nowo narodzonym krecikiem braciszkiem którego :serducho: WIDZIAŁAM
NA WŁASNE OCZY !!!!!!!
Żal mi tej drogi i psów bo był straszny upał .......ale wizyta u Anki ........bezcenna _07_
Aniu ........jesteś wspaniałą kobietką i dobrym człowiekiem .Dziękuję.

Na domiar złego burze spaliły mój modem i mam dopiero od dziś internet-więc jak się uporam z pocztą ,wstawię fotki z wizyty u Anki :lol:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Wesoła.....u Ani

Post autor: estrella »

Obrazek
Obrazek
.....to u Anki na werandzie
Obrazek
Obrazek
pakowanie majdanu .....Anula na bosaka hehe z moimi tobołami
Obrazek
Obrazek
ANKA DZIĘKI !!!!!!


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Ja jak zwykle z opóźnieniem ale ........ :->
Przede wszystkim jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla Ewy za ukończony championat Fibusi _02_ :serducho:
No a teraz troooooszkę zdjęć :-D

W oczekiwaniu na rozpoczęcie sędziowania, wtedy nerwy mnie nie zżerały więc starałam się zrobić wszystkim zdjęcia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z czego ty się pańciu śmiejesz ?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak się zaczyna sędziowanie to ja już zdjęć nie robię :upss:
Pozostałe zdjęcia zrobione dzięki uprzejmości Pawła ( Indusiowego pańcia ) :-D i dotyczą klasy otwartej.

Obrazek
Obrazek

Pańciu ile można kółek biegać przy takim gorącu _ow_

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I na koniec wygrana Misti
Obrazek

To by było na tyle :-D


ARSELINA
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Gratulacje dla wygranych _kwiatek_ .......patrząc na twoje zdjęcia Arselina.....ojjj szkoda ,że nie dotarłam ........widać super atmosferka była :cryluch:

na szczęście 22 mamy już wyjazd do Koszalina i niebawem Sopot.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
pb
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2011-07-21, 12:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pb »

estrella pisze:Gratulacje dla wygranych _kwiatek_ .......patrząc na twoje zdjęcia Arselina.....ojjj szkoda ,że nie dotarłam ........widać super atmosferka była :cryluch:
To prawda. To była jedna z fajniejszych wystaw. Trochę mi żal, że się urwaliśmy szybko, ale Indek zaprotestował, że za gorąco. Nawet usiadł mi gdzieś potem między ringami i nie chciał się ruszyć.


--
pozdrawiam
Paweł
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

no wlasnie- a ja sie zastanawiałam -co ta estrella sie tak długo nie pokazuje na forum ,nie pisze ,a ty kobito zmagasz sie ze złosliwoscia,, przedmiotow martwych'' ,najpierw samochod potem internet , a swoja droga ja jak tankuje to ze trzy razy patrze na dystrybutor czy dobry pistolet biore, a i tak mam zawsze głupie wrazenie ze moze złe paliwo zatankowałam-taka fatamorgana :-P


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Indek sliczny , piekny PAN PIES _04_


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

hajdi pisze:no wlasnie- a ja sie zastanawiałam -co ta estrella sie tak długo nie pokazuje na forum ,nie pisze ,a ty kobito zmagasz sie ze złosliwoscia,, przedmiotow martwych'' ,najpierw samochod potem internet , a swoja droga ja jak tankuje to ze trzy razy patrze na dystrybutor czy dobry pistolet biore, a i tak mam zawsze głupie wrazenie ze moze złe paliwo zatankowałam-taka fatamorgana :-P

A jakoś od początku ten wyjazd był''pechem naznaczony''
w nocy przed wyjazdem nie spałam ...burza była niemiłosierna.
A rano hajdi........(uwaga -nikt nie patrzy ) musiałam zjeść 2 stoperany i nifuroksazyd-taka chora byłam ........pozbawię cie szczegółów lepiej :oops:
No ale jak to powiedziała Anka.......to już za nami,czekamy na kolejną wystawę!


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

hajdi pisze: jak tankuje to ze trzy razy patrze na dystrybutor czy dobry pistolet biore, a i tak mam zawsze głupie wrazenie ze moze złe paliwo zatankowałam-taka fatamorgana :-P
zawsze jeszcze jest ryzyko, że się zapomni, którym samochodem się podjechało na stację :mrgreen:

Estrella - chyba za wcześnie wyjechaliście na tą wystawę, bo później A2 była zablokowana wypadkiem na wysokości Słupcy przez kilka godzin, a stara 92-jka totalnie zakorkowana, więc Wasza podróż zakończyłaby się wcześniej i nie dolalibyście benzyny do diesela :mrgreen:
Swoją drogą, gdybym miała wybierać miejsce na spędzenie czasu, wolałabym werandę Ani niż wystawę ;-)

Wystawcom gratuluję odbytej wystawy :-D


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Dlatego na swoim blogu napisałam

iż wizyta u Ani była cenniejsza niż jakikolwiek dyplom czy wygrana :lol:

No i jako jedyna miałam szczęście zobaczyć małego Tango in Ice- na żywo !!!!!!!!!
To niezapomniany widok tak samo jak widok Ani na bosaka z rozwianymi lokami biegającej po domu jak wichura!!!!!!!!


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Piękne fotki :-D
gratulacje Leośkom wszystkim :-)


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wesoła.....u Ani

Post autor: Echinacea »

estrella pisze:Obrazek
Obrazek
.....to u Anki na werandzie
Obrazek
Obrazek
pakowanie majdanu .....Anula na bosaka hehe z moimi tobołami
Obrazek
Obrazek
ANKA DZIĘKI !!!!!!
a foty, Estrella, super :lol:
prześliczne leonki :-) _04_


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

estrella pisze:
hajdi pisze:no wlasnie- a ja sie zastanawiałam -co ta estrella sie tak długo nie pokazuje na forum ,nie pisze ,a ty kobito zmagasz sie ze złosliwoscia,, przedmiotow martwych'' ,najpierw samochod potem internet , a swoja droga ja jak tankuje to ze trzy razy patrze na dystrybutor czy dobry pistolet biore, a i tak mam zawsze głupie wrazenie ze moze złe paliwo zatankowałam-taka fatamorgana :-P

A jakoś od początku ten wyjazd był''pechem naznaczony''
w nocy przed wyjazdem nie spałam ...burza była niemiłosierna.
A rano hajdi........(uwaga -nikt nie patrzy ) musiałam zjeść 2 stoperany i nifuroksazyd-taka chora byłam ........pozbawię cie szczegółów lepiej :oops:
No ale jak to powiedziała Anka.......to już za nami,czekamy na kolejną wystawę!
he he he mysmy mieli taka wystawe pechem naznaczona jak jechalismy z Beniem do Rzeszowa,wtedy byly takie cholerne mrozy po -27 , paliwo zamarzało ,za nic nie mogł samochod sie uciagnac,jechalismy 50-60/h , w tempie szarpanym, i był dylemat ; jechac dalej czy wrocic do domu spowrotem.


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

abrus pisze:
hajdi pisze: jak tankuje to ze trzy razy patrze na dystrybutor czy dobry pistolet biore, a i tak mam zawsze głupie wrazenie ze moze złe paliwo zatankowałam-taka fatamorgana :-P
zawsze jeszcze jest ryzyko, że się zapomni, którym samochodem się podjechało na stację :mrgreen
eeeee u nas nie -wszystkie diesle :mrgreen:


hajdi
ODPOWIEDZ