TRÓJCA(NIE) ŚWIĘTA-czyli galeria wspólna Sagi,Bibi i Kenyi

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

TRÓJCA(NIE) ŚWIĘTA-czyli galeria wspólna Sagi,Bibi i Kenyi

Post autor: estrella »

ależ kocioł,biorę nogi za pas i zmykam!
Obrazek
o raju ,,,,ale wariatki!przyłączyć się?
Obrazek
otwarłam pyszczek z zdziwienia
Obrazek
trójca rozrabiająca
Obrazek
''kicham ''na roślinki panci -a co tam :roll:
Obrazek
mała Kenya i już całkiem duża Bibi
Obrazek
wrrr pani zanów kazała pozdejmować pranie....jeszcze tylko brakuje, żeby kazali prasować!
Obrazek
hej mała pokażę ci ,jak zrobić by z jednej bluzy wyszły dwie!
Obrazek
Bibi uczy Kenyę składać pranie
Obrazek
kiedyś na tym skalniaku rosły kwiatki ......
Obrazek
Obrazek
nasze dzieciątko
Obrazek
chcemy zmierzyć pana buty .....
Obrazek
wizyta u dziadka
Obrazek
i u babci
Obrazek
magiczny przedmiot pożądania-lodówka
sezamie otwórz się--oj hasło nie działa!
Obrazek
co też dziś u dziadków na obiad ???
Obrazek
Dziadek próbuje przekupić Bibi
Obrazek

the end _03_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

super zdjecia łobuzów, a tłumaczenie obrazow idealnie pasuje do sytuacji, mała piekna, bibi faktycznie duzy olbrzym - rosnie jak na drozdzach, co ty tym piesom dajesz jesc ze one tak rosna ? fotki poprostu zabójcze ,usmiałam sie z tego sciagania prania :lol: ,a swoja droga prasowanie tez by pewnie szybko pojeły :-P masz wesoło


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

a kuchnia wiadomo serce domu, pełna lodowka z ktorej szybko niczym z procy wyskakuja roznosci ,bardzo czesto smakowite noi garnki z zupka pachnaca lub z innymi specjałami ,nic dziwnego ze stoja na bacznosc przy kuchence, widok bezcenny :-D


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

wesoło powiadasz????
to zobacz to;
Obrazek
śniadanko w pierzastym towarzystwie
Obrazek

Ricardo -nasz'' pan papug''wiek nieokreślony.Ptaszysko zostało przygarnięte i tak sie panoszy
do dziś.Raz uciekł ,sąsiadka złapała bo zaplątał się w worek na ziemniaki .Stracił wtedy ogon ,który odrósł na szczęście.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

super ricardo, jemu tez sie cos od zycia nalezy nie tylko klatka, ja miałam chomiki ktore jadały ze mna z talerza-to bylo cos, kuca taki mały futrzaczek przy talerzu ,dupka siedzi na stole i bierze w te swoje małe łapecki kawałek ziemniaczka albo miesko i pcha do zobolka, niestety bardzo krotko zyja.


hajdi
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No bardzo wesolo :lol: .Nie da sie z nimi nudzic ,prawda?A psice na ptaszysko nie poluja?? :mrgreen:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

a mój tesc im rosołek do miseczek wlewał :onon:


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

gingerheaven pisze:No bardzo wesolo :lol: .Nie da sie z nimi nudzic ,prawda?A psice na ptaszysko nie poluja?? :mrgreen:
chyba za bardzo nie bylo by sie czym posilic :mrgreen: ,zwłaszcza we trojke, raczej jakis skromny pioropusz lu kolorowe boa z ricardo dało by sie wydziergac.


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Jako dziecko miałam chomika i zachorował na coś-taki guz jemu urósł ogromny i odszedł.
Miałam też myszkę białą-też krótko żyją.

Czy psy nie gonią ptaszysk?
Otóż nie,bo wypuszczam je tylko jak psy są na podwórku.W sumie od jakiegoś czasu ptaszyska rezydują u mamy na dole i mama je karmi i sprząta im .Wypuszcza je w ojca pokoju i tam są bezpieczne.
U nas do góry to tylko sie denerwowałam -bo moje chłopy sie zapominały i otwarli kilka razy okno ......więc mało brakowało.
Poza tym Rico dziobie mocno paskud.Jak nie ma nastroju to wali dziobem tak ,ze strach.
Choć zdarza się i jemu dzień czułości.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

hajdi pisze:
gingerheaven pisze:No bardzo wesolo :lol: .Nie da sie z nimi nudzic ,prawda?A psice na ptaszysko nie poluja?? :mrgreen:
chyba za bardzo nie bylo by sie czym posilic :mrgreen: ,zwłaszcza we trojke, raczej jakis skromny pioropusz lu kolorowe boa z ricardo dało by sie wydziergac.
Ricardo umie powiedzieć ''OSKAR''A NA WIDOK CHLEBA KRACZE JAK WRONA.
Pióropusz droga hajdi?
Prawie możliwe już w sumie 2 razy ogona nie miał ten ''ptok''
1 raz jak uciekł.
2 raz siedział na podłodze za Oskarem i zachwycał sie kolorowymi klockami ,Oskar wstał i nadepnął na pióra z ogona -na to Rico frrruuuuu i po ogonie.
Miałam jakiś czas te pióra schowane nawet......moje dziecko wpadło nawet na pomysł by je na taśmę klejąca przykleić Rico :haha:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

nasz Benio goni wszelakie ptactwo , a ze jest golebnik na podworku i widzi gołebie na codzien bardzo sie nimi interesuje i jak ktorys przysiadzie z nienacka na trawie to Ben juz wie co robic, niestety golebie sa dla niego za szybkie. niedawno mielismy wrobelka w domu wslizgnal sie a potem nie umial wyleciec przez okno ,no to Ben po meblach chodził tak bardzo chciał go złapac , natomiast hajdi jak widzi gołebie w skrzynce przygotowane do transportu to nie moze przestac sie oblizywac :-P


hajdi
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:lol: mialam kiedys papuzyska ale faliste :lol: .Marzy mi sie taka gadajaca ale moje suki by chyba kota dostaly :rotfl:
Masz jeszcze jedna fotke Kenisi z plazy :-)
Obrazek


[you] zycze Ci milego dnia:)))
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

a propo gadania papug: gdzies na swiecie [chyba nie w polsce ] papuga nasladowała głosy ,darła sie ,paplała ,udawała płacz i sasiedzi policje musieli wezwac bo mysleli ze u ich sasiadki rozgrywa sie jakis dramat, moze wlamanie ,moze maz sie zneca nad zona , wchodza funkcjonariusze - a tam papuga sie huśta na drazku :mrgreen:


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

gingerheaven pisze::lol: mialam kiedys papuzyska ale faliste :lol: .Marzy mi sie taka gadajaca ale moje suki by chyba kota dostaly :rotfl:
Masz jeszcze jedna fotke Kenisi z plazy :-)
Obrazek
dzięki za foty;-)
No jeśli chodzi o gadające ptaszyska co 2 lata temu mało nie adoptowałam Ary Araruny
bo koleżanki wujek zmarł i Ara została sama.Całe szczęście rodzina dalsza się o ptaka upomniała!!!
Jakiś czas pózniej przeczytałam artykuł ,że trzymanie tak dużych ptaków jak Ara,Kakadu czy Żako w domu jest bezduszne i podłe i jest wielką krzywdą dla ptaka o takiej rozpiętości skrzydeł.Jestem więc przeciwniczką trzymania w niewoli tych pięknych ptaków.
Moje papugi są z adopcji i na pewno nigdy nie kupię sobie z sklepu czy hodowli .Mimo ,że Rozella i Nimfa nie są duże to jednak szkoda że urodziły się by żyć w niewoli. :cry:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Mówisz, że kiedyś na skalniaku rosły kwiatki ? :-D u mnie też tak było, teraz rosną ci leony :mrgreen: Ja zamiast kwiatków posadziłam krzewy i to takie , których mi nie będzie szkoda. Co roku zakładam ogródek kwiatowy ok 4 m2 i tak długo dosadzam nowe rośliny aż im się znudzi wyrywać :-P wtedy około sierpnia mam jakieś kwiaty :-D Psiorki super rozrabiaki, ja już bym nie miała cierpliwości żeby patrzeć i robić zdjęcia, jak za mnie pranie zdejmują, za dużo już było powtórek prania, a i tak sciągają tak , że trudno przyłapać je na gorącym uczynku :wh:


ARSELINA
ODPOWIEDZ