Karma Sams's Field

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

leoświr pisze:W niedzielę jak pojechaliśmy na zakupy - bo czasem trzeba - to 4 godziny jak nas nie było to siedzieł pod bramą i płakał, teściowa juz była załamana tu przy nim. ... tak tęsknił czy co???
Biedny Drimus :-( ,ale juz widze to powitanie po zakupach-Pancina garsonka cała w łapkach :hyper:


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

estrella pisze::oops: mój mąż mówi.....że jestem specjalistką od komplikowania sobie życia codziennego :roll:

a do tego ;nadopiekuńcza,przewrażliwiona,zbyt uczuciowa,zbyt pobłażliwa,zbyt ufna.itd,itd

i wygląda na to ,że nie jestem nawet przywódcą stada.......bo psy słuchaja męża bardziej jak mnie..........a on w domu jest 12 razy w roku po 4-5 dni :-/ Podczas gdy ja podcieram im dupeczki 24h
Człowiek chciałby się zmienić........ale jak ,gdy sie takim urodził.
Kurcze Estrella co sie przejmujesz- jakis charakter trzeba miec, w koncu nie kazdy musi byc we wszystkim konsekwentny,podcieranie dupeczek - słodka sprawa [głupio to zabrzmiało ,ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi] a przywodca stada w pewnym sensie jestes -bo zapewniasz reszcie grupy pozywienie i do kogo przyjda jak w miskach pusto bedzie, no bo na przywodce co po swiecie wojaży to bardzo w danym momencie nie moga liczyc _03_


hajdi
Rybson
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2012-09-11, 22:57
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Rybson »

Pozostało jeszcze jedno pytanie: dla 3,5 mies leona Sam's Field Puppy czy Junior Large ?


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Ja od 4 mca dawałam Large.
I preparat na stawy Gelacan Baby.
Od 4 miesiąca Gelacan Profi.
Wcześniej na stawy Saga dostawała Caniviton forte,jednak myślę że Gelacan jest lepszy.

to jednak moje zdanie,najlepiej pewnie doradzi tobie hodowca albo wet. :-D


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Rybson
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2012-09-11, 22:57
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Rybson »

zamówiony Junior. U mnie na stawy Chondrocan będzie - jak dojdzie ;)


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

no dobra ... gadacie o tej karmie, gadacie .. :mrgreen: kupiłam - 2,5 kilo .... na spróbowanie - przesyłka kosztowała mnie 15 pln.... ta :lol:
pies nie je ................. znaczy tak sobie ........... luźnych kup nie było ..... myślałam, że się rzuci na nią i w końcu nabierze masy ... ale .. na razie .. od wczoraj jest w misce .....


Gosia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Mosiek pisze:no dobra ... gadacie o tej karmie, gadacie .. :mrgreen: kupiłam - 2,5 kilo .... na spróbowanie - przesyłka kosztowała mnie 15 pln.... ta :lol:
pies nie je ................. znaczy tak sobie ........... luźnych kup nie było ..... myślałam, że się rzuci na nią i w końcu nabierze masy ... ale .. na razie .. od wczoraj jest w misce .....
:lol: przepraszam,ale uśmiałam się.....no kurcze gdzie ty zamawiałaś że tak cię wykasowali za przesyłkę.?A tak poważnie teraz.......słuchaj,no każdy psiak inny ,,,,,możliwe że twojemu nie smakuje,moja koleżanka też zamówiła i nie smakowało pieskom.Zdarza się.....
moje jedzą.....i to nawet z apetytem nie na siłę.
Dobrze ,że wzieliście tylko 2,5 kg :mrgreen:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Rybson
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2012-09-11, 22:57
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Rybson »

no przesyłki gratis są od większych ilości, a tam jest opcja z kurierem jeszcze pewnie za pobraniem - to całkiem normalna cena za wysyłkę ;)


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Ja zamawiam z MAKAKI ZOO ,przesyłkę mam gratis ,5% zniżki dla stałego klienta
oraz do każdej paczki przysmaki kosteczki ,choć ostatnio dostałam zamiast kosteczek 2,5 kg karmy gratis.....co też mnie bardzo ucieszyło!
przesyła jest gratisowa niezależnie od formy płatności (za pobraniem i wpłata na konto =0zl za wysłanie)
pozdrawiamy


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

na zapłaciłam przed wysłaniem i ta przesyłka 15 pln .. się tez uśmiałam - bo kupuję , płace przez pay palla a tu oooo przesyłak prwaie tyle co karma hyhyhhyhy - no cóż zostajemy na razie na royalu znaczy sie tym dla psów o wrażliwych żołądkach .... tylko jak psa utuczyć???? ha???? no owczarka mamy .......... no tak ze 10 kilo chodz :mrgreen:


Gosia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Mosiek pisze:na zapłaciłam przed wysłaniem i ta przesyłka 15 pln .. się tez uśmiałam - bo kupuję , płace przez pay palla a tu oooo przesyłak prwaie tyle co karma hyhyhhyhy - no cóż zostajemy na razie na royalu znaczy sie tym dla psów o wrażliwych żołądkach .... tylko jak psa utuczyć???? ha???? no owczarka mamy .......... no tak ze 10 kilo chodz :mrgreen:
Nic nie tuczyć!!!!Ja dostałam opiernicz od weterynarza kiedy był wczoraj
wyskoczył z pytaniem......pani Izo ,co pani tej biedej Sagicie znowu zrobiła....ona wygląda jak pączek !
No ja przysięgam ,,,,nic........no może trochę jej podrzucam jak małe jedzą,bo ona wiadomo ma mniej posiłków jak młode Kenya i Bibi i patrzy na mnie tymi wielkimi ślepkami.
No ale też mama i dziadek się przyznali że tak raz po raz coś jej dają ....kęs dosłownie
uhm....już ja wiem jakie to kęsy!Wiem też dlaczego Saga lubi leżeć u mamy w salonie .
a do mnie do góry nie ....niby że te schody takie śliskie!

Wolałabym aby była chuda.Widać taka uroda twojego'' piesa''- i tak zdrowiej jest.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

estrella, - ja wiem, że chudy - pilnowałam jak rósł, bardzo , ale teraz ma 3 lata i waży około 50 paru kilo!!!!! to pies!!! no chudy jak szczapa..


Gosia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Może zakochany :lol:

jej,coś mnie się dziś na śmiechy zbiera i żarciki.....może pogadaj z kimś doświadczonym
zbadaj czy wyniki ok .....hmmm nie wiem co jeszcze :chmmm:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Chudy jak szczapa,bo ma na wierzchu żebra,czy chudy bo wazy 50 pare kilo?


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Mosiek pisze:estrella, - ja wiem, że chudy - pilnowałam jak rósł, bardzo , ale teraz ma 3 lata i waży około 50 paru kilo!!!!! to pies!!! no chudy jak szczapa..
Chwila, ten owczarek mamy wazy 50 kg czy twój leoś ?


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
ODPOWIEDZ