Karma Sams's Field

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

co do wagi .......gingerheaven........ :roll: własnie hmhm
muszę zważyć dziecko dziś .........Kenya nie jest gruba ,ale jakoś coraz wolniej wchodzę po schodach i sapie jak lokomotywa niosąc tego''maluszka''
Od Poniedziałku przestałam nosić Bibi -ma 30 kg ......juz nie daje rady!!!!!!!!!!!
Zaliczyła bym kilka fikołków taszcząc 30 kilogramowe podrośnięte dziecko.

(MOje bicepsy są wyrobione jak po siłowni -pokaże wam na wysatwie jak się zobaczymy
mąż się ze mnie nabija ........cieńkie łapki i biceps .... :lol: )


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
Tośka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 265
Rejestracja: 2008-05-13, 23:04
Lokalizacja: spod Wrocławia

Post autor: Tośka »

Moje wychowane w bloku (Ip. z windą) pieski nosiłam po schodach, ale tylko w dół, chodzi o to, aby w czasie hamowania przy schodzeniu nie nadwyrężały stawów biodrowych, nosiłam je tak do 5 miesiąca, na górę wspinały się same.

Hodowczyni dogów niemieckich "Korona Borelis" pisała kiedyś na Dogomanii , że nosiła swoją Halucynację do 6 miesięcy, kiedy "mała" ważyła tyle prawie co właścicielka, nie wiem jak ona to robiła :chmmm:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja tez nosilam Dalego w kamiennicy z 5 pietra -do 5 miesiecy :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Daga
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2011-11-19, 14:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Daga »

Ja też karmię od jakiegoś czasu karmą Sam's Field i jestem bardzo zadowolona,bardzo.
Na razie karmiłam tylko Camara ale teraz kupię też dla bassetek.
Podoba mi się także kontakt ze sklepem Makaki.


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Daga pisze:Ja też karmię od jakiegoś czasu karmą Sam's Field i jestem bardzo zadowolona,bardzo.
Na razie karmiłam tylko Camara ale teraz kupię też dla bassetek.
Podoba mi się także kontakt ze sklepem Makaki.
Zamówiłam próbkę i od jutra spróbujemy. tylko ta ilość to naprawdę próbka, na zasadzie smaczków :mrgreen: Jak będzie OK, to kupuję 2,5 kg. i jak będzie na niej OK, to jedziemy dalej.
tylko ciekawe, czy moja psica po pierwszym dniu ( zawsze nowość jest najfajniejsza), rzuci się z równym entuzjazmem na karmę w dniach kolejnych..? :lol:


Magda i Esia
Daga
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2011-11-19, 14:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Daga »

Echinacea pisze:
Daga pisze:Ja też karmię od jakiegoś czasu karmą Sam's Field i jestem bardzo zadowolona,bardzo.
Na razie karmiłam tylko Camara ale teraz kupię też dla bassetek.
Podoba mi się także kontakt ze sklepem Makaki.
Zamówiłam próbkę i od jutra spróbujemy. tylko ta ilość to naprawdę próbka, na zasadzie smaczków :mrgreen: Jak będzie OK, to kupuję 2,5 kg. i jak będzie na niej OK, to jedziemy dalej.
tylko ciekawe, czy moja psica po pierwszym dniu ( zawsze nowość jest najfajniejsza), rzuci się z równym entuzjazmem na karmę w dniach kolejnych..? :lol:
No ja nie mam tego problemu,moje jedzą wszystko i wszystko im smakuje i zawsze chcą więcej :onon:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Daga, kurcze, żebyś wiedziała, jak Ci zazdroszczę :lol: Moja to niejadek :-/
a jak w te upały, też jedzą??


Magda i Esia
Daga
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2011-11-19, 14:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Daga »

One jedzą ZAWSZE.Mogą spać w najdalszym kącie domu a jak usłyszą,że coś dzieje się w kuchni to meldują się całą trójką.
Jak nie jedzą to znaczy tylko jedno-są chore.


pb
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2011-07-21, 12:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pb »

Daga pisze:One jedzą ZAWSZE.Mogą spać w najdalszym kącie domu a jak usłyszą,że coś dzieje się w kuchni to meldują się całą trójką.
To ile waży teraz Camaro?

Jego Wielki Brat jakieś 62-63 kg. Ostatnio nieco mniej je - tylko 1,5 miski dziennie. (Takiej wielkiej oczywiście. Znaczy największej ceramicznej, jaka była w sklepie.)


--
pozdrawiam
Paweł
Daga
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2011-11-19, 14:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Daga »

Nieee Camaro jest zdecydowanie mniejszy-bratu nie dorówna ;-) .Teraz waży jakieś 52-55 kg.Chudy nie jest ale on raczej z tych mniejszych leosiów,bo wysoki tylko na 77cm


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Daga pisze:One jedzą ZAWSZE.Mogą spać w najdalszym kącie domu a jak usłyszą,że coś dzieje się w kuchni to meldują się całą trójką.
Jak nie jedzą to znaczy tylko jedno-są chore.
Daga!! żebyś wiedziała, co ja wyprawiam. koninę do karmy, zabieram miskę jak nie je, ryżyk z koniną, wołowinę i szlag, je wtedy kiedy ma apetety ( a bywa, że ma, raz na 2 tygodnie) a tak to je- zaraz, niech pomyślę,. dzienna dawka to 4 cup'y a ona je.. ja wiem, może dwa max.
I nie jest chora... :-(


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Daga pisze:Ja też karmię od jakiegoś czasu karmą Sam's Field i jestem bardzo zadowolona,bardzo.
Na razie karmiłam tylko Camara ale teraz kupię też dla bassetek.
Podoba mi się także kontakt ze sklepem Makaki.

Tak ....Makaki to super sklep,zawsze szybka wysyłka i pan bardzo miły !
zawsze jakiś gratis kosteczki ,ciasteczka itp.....no i karma naprawdę dobra.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

dobra - popatrzyłam i jest tylko dla ras dużych? dla olbrzymich nie ma? i ona z kurczakiem i ziemniakami? czy ta z owocami .... zgłupiałam :-)


Gosia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Tu dla ras duzych to jak dla olbrzymich.Dla alergiczki masz karme z lososiem.Ja doroslym kupilam wlasnie power -zobaczymy jak sie sprawdzi (moje dorosle jedza tylko karmy dla pracusiow ,duzo sie ruszaja).Jak na razie power smakuje -aczkolwiek nutra gold breeders bag u moich psow znika szybciej z misek ,ale jedza wiec OK :-) -taste of the wild zadne nie chcialo ruszyc :-P


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Echinacea ,moja Magia tez taki niejadek ,ja sie poddalam i Magia je tylko i wylacznie Barfa -nie zjada i tak calosci ale je przynajmniej ,w ciazy zjadala po 2 kilo miesa z koscia +jakies tam dodatki rozne ,teraz teaz zjada po 2 kilo ale polowe zwraca dziecku :-? .Przed ciaza jak zjadla 900 gram barfu calosciowo dziennie to byl sukces ,a jak byla na karmie to jak zjadla kilo karmy w tydzien to bylo juz super :dizzy:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ