Magia X Drago

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

a opłaty-po dychu od zainteresowanych,i koszt wystawy sie zwraca :-P


hajdi
Snopciu
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-07-28, 14:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Snopciu »

całkiem niezły pomysł z tą kozą :) jak chce zrobić zdjecie Argosowi to za nic sie nie ustawi, od razu leci do mnie ale jak go przyuwazyc jak obserwuje przed atakiem koty to całkiem niezłe fotki można pstryknąc :-D


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

HHHAAAA!!! Ale się usmiałam, do łez prawie :haha: :haha: :haha:

To faktycznie super pomysł.....ciekawe ile by ta koza zniosła i jak długo tak tylko by na nią patrzyły :eyebrowsss:


Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

To zależy jaka koza. Ja mam taką kózkę półroczną, która straciła matkę i mam wrażenie, że teraz się zastanawia czy jest kozą , człowiekiem czy psem :-D Rola psa chyba najbardziej jej pasuje :mrgreen: i często z jednym z moich psów przebywa ( wstawię zdjęcia u siebie w galerii) Podejrzewam, że na wystawie by była zachwycona bo tyle ciekawych rzeczy i zwierząt dookoła. Byleby któryś nie chciał jej zjeść, tak jak Lobek (tzn nie próbował jej zjeść ale jego tarmoszenia mogła by nie przeżyć, jakby potraktował ją jak pluszaka).
Ale faktycznie psy wystawiają się na kozę rewelacyjnie :mrgreen:


ARSELINA
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

arselina pisze:To zależy jaka koza. Ja mam taką kózkę półroczną, która straciła matkę i mam wrażenie, że teraz się zastanawia czy jest kozą , człowiekiem czy psem :-D Rola psa chyba najbardziej jej pasuje :mrgreen: i często z jednym z moich psów przebywa ( wstawię zdjęcia u siebie w galerii) Podejrzewam, że na wystawie by była zachwycona bo tyle ciekawych rzeczy i zwierząt dookoła. Byleby któryś nie chciał jej zjeść, tak jak Lobek (tzn nie próbował jej zjeść ale jego tarmoszenia mogła by nie przeżyć, jakby potraktował ją jak pluszaka).
Ale faktycznie psy wystawiają się na kozę rewelacyjnie :mrgreen:

Skoro masz kozę to chyba zgodzisz ze mną ,że to mądre zwierzęta ?Ale i żarłoczne
więc zabranie takiej na wystawę grozi zjedzeniem dyplomów oraz wszelakich rzeczy zostawionych w pobliżu :lol:
Kiedyś miałam myśl hodować kozy ale mleczne lub wełniaste -ponieważ
nie mogłabym zjeść czy oddać na mięso stworzenia które wychowałam .
Na razie jednak nie zgadza się rodzina,twierdząc że psy ,papugi i rybki to już wystarczająco dużo rozgardiaszu w domu.
Kiedyś jednak pomyślę o tym........


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Żeby nie zaśmiecać moimi kozami :-D wątku szczeniąt Magii i Drago odpowiem ci w swojej galerii :-D


ARSELINA
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Krótka relacja dla Dagmary

Kenya rośnie,choć znowu mieliśmy biegunkę i chyba powinna ważyć więcej -ale była dietka.
Zauważyłam ,że maluda ma lepsze kupy jak je więcej mięsa i mniej suchego.
No ale niestety nie nadążam sprzątać śliwek spadających z gałęzi.....więc trudno mi powiedzieć czy to przypadkiem nie śliwki już 2 razy spowodowały problemy z ''krowimi plackami''
Mam też wage kiepską-więc pojadę do weta w tygodniu zważyć ją.
Na naszej wyszło 23-24 kg.
Mała ma świetny charakter.Jest wesoła,przytulas i garnie się do każdego .Dobrze dogaduje się z dziewczynami ,ale potrafi zawalczyć o swojego kija,miśka czy kostkę.Coraz ładniej maszeruje na spacerach ,ale jak idziemy z Sagą tylko.
Kiedy Bibi idzie z Sagą też jest ok.Jak idą dwa maluchy to bawią się i plączą....
póki mała nie nauczy się chodzić tylko z lewej strony i nie ciągnąć ,będzie chodziła z Sagą na spacery by brała z niej przykład.Zapisałam ją na 6 wystaw już i mam nadzieję,że to pozwoli jej się coraz ładniej prezentować w ringu ;-)
Zdjęć nie mamy nowych......dziewczyny siedzą ciągle tyłkami w wodzie,Kenya to cała mokra i w piasku .....susze tylko ręcznikiem i wyczesuję piach wiec wygląda hmm...no po prostu jak brudas mały!Zrobimy fotki w połowie tygodnia jak będzie wykąpana i wyczesana
a na razie niech sobie będzie jeszcze''szczęśliwym brudaskiem''
pozdrawiamy _03_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Jestem praktycznie bez neta od dwoch tygodni.
Rozwolnienie na bank od sliwek ;-)
Chcialam tylko napisac ze moj kochany Patronus znalazl domek,jutro z nim sie pozegnam :cry: .Ale zamieszka bardzo blisko mnie,jedyne 100 km wiec bede go odwiedzac ,ciezko go pozegnac ....Powoli oswajalam sie z mysla ze z nami zostanie ,tak kochanego i grzecznego szczeniaka nigdy nie mialam :-) .Mysle,ze powtorze to skojarzenie ze wgledu na temperament tego miotu i wtedy zostanie u nas jeden skarb ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

hahaha ''jeszcze jeden szkrab'' :lol: :lol: :lol:

Więc jednak Leosie są silnie uzależniające :mrgreen:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Ja??Obgryzlem stol??Nigdy w zyciu !!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
skad my to znamy???


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

estrella pisze:
arselina pisze:Co je tak zaciekawiło na dwóch ostatnich zdjeciach, że ustawiły się tak pięknie. Na wystawach, żeby tak same z siebie się wszystkie ustawiały, a ile byśmy miały mniej stresu :-D
Sąsiad Kozę wyprowadził pod jabłonkę.......... :lol:
normalnie kozę widzą.......ale przez płot ..........więc tu coś nowego się wydarzyło
(będziemy kozę wozić i ustawiać za ringiem ) :mrgreen:
Obrazek

tez zobaczyla kozy :rotfl:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Trzeba faktycznie wozic kozy na wystawe :lol:
Ostatnie zdjecie w moim domu Toresa (Magic Patronus).Tores w piatek pojechal do Bydgoszczy,zamieszkal z wielopokoleniowa rodzina i kotem ,zaaklimatyzowal sie od razu :-P
Obrazek


[you] zycze Ci milego dnia:)))
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

gingerheaven pisze:Trzeba faktycznie wozic kozy na wystawe :lol:
Ostatnie zdjecie w moim domu Toresa (Magic Patronus).Tores w piatek pojechal do Bydgoszczy,zamieszkal z wielopokoleniowa rodzina i kotem ,zaaklimatyzowal sie od razu :-P
Obrazek
Zycze mu fajnych ludzi ;-) i wiele przygod.

A koza obowiazkowo nie tylko na wystawach - ale tez na zawodach na 100m :mrgreen:
Obrazek


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Wniosek z tego taki ze majac leony trzeba kupic kozy :mrgreen: .
Mi by sie przydaly ,chocby dla mleka dla szczeniat :roll:
Tores ma na pewno wspanialy dom ,bardzo sie z nim zzylam i jego dom wybieralam bardzo starannie :-) (nie zebym innym moim dzieciom nie wybierala bo z czasem jestem coraz bardziej wymagajaca :roll: )


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ