6,5 tyg i 4,3 kg-norma?

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Teraz to najważniejsze żeby Bruno znalazł nowy kochający dom :->

Jest taką małą kruszynką, na pewno ktoś go bardzo pokocha i zaopiekuje czego mu życzę z całego serca _07_

Może będziemy mogli znowu go zobaczyć za jakis czas na fotce ....byłoby super :lol:

Chowaj się zdrowo gdzieś tam Bruno... :serducho:


DarekN
leomaniak
leomaniak
Posty: 173
Rejestracja: 2012-04-02, 09:22
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekN »

ania3miasto pisze:Pytanie co zrobisz jak ten zdrowy jako szczenię, który dorośnie u ciebie okaże się niezbyt zrównoważony, może być też niezbyt duży i okazały. Może być też chory ale to wylezie później. Pies to nie zabawka - nie ma gwarancji nigdy.
a miałem nie pisać już w tym temacie...
Jak byś umiała czytać ze zrozumieniem ;-) to znałabyś odpowiedź:nic bym nie zrobił! By sobie żył w moim domu taki niezbyt duży i niezbyt zrównoważony ...


Pozdrawiam

DarekN
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

trudno , decyzja zapadła , nie ma co roztrzasac , kazdy ma prawo zrobic jak uważa-zostaje tylko bardzo mocno trzymac kciuki za malucha aby trafił na odpowiednich ludzi i do dobrego domu. jednak troszke żal........ :-(


hajdi
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

ania3miasto pisze:Pytanie co zrobisz jak ten zdrowy jako szczenię, który dorośnie u ciebie okaże się niezbyt zrównoważony, może być też niezbyt duży i okazały. Może być też chory ale to wylezie później. Pies to nie zabawka - nie ma gwarancji nigdy.
świeta racja :-( juz mi smutno


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Darek, to samo pytanie co Ania3 miasto i ja zadałam w poprzednim poście, co zrobisz jak nowy szczeniak nie okaże się OK.a może tak być.
a czytam ze zrozumieniem :-D

Estrella: no proszę Cię, no, ja mam o 2 więcej roku i młoda jestem :mrgreen: i koniec. poza tym wyglądasz nie mniej wiosen :-D Dobra, tyle w tym temacie.


Magda i Esia
DarekN
leomaniak
leomaniak
Posty: 173
Rejestracja: 2012-04-02, 09:22
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekN »

Czytasz bez zrozumienia :shock:
oto cytat mojej wypowiedzi a jednocześnie odpowiedź :
" Dostałem psa chorego -jakby choroby nabawił się u mnie to podjąłbym się go wychować.Różne problemy miałem z psami i nigdy ich nie zaniedbałem..."


Pozdrawiam

DarekN
ODPOWIEDZ