wybieg dla psów

tematy dotyczace zachowania,szkolen i problemow behawioralnych

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

wybieg dla psów

Post autor: Echinacea »

Cześć:-)
jeżdzimy regularnie na Pola Mokotowskie, ćwiczymy na lince, ćwiczymy przywoływania na smyczy. ale Eśce brak wolności :-/
szukając miejsca, gdzie mogę bezpiecznie i całkowicie spuścić ją ze smyczki, znalazłam spory czas temu blog o miejscach dla psów w Wwie. i tam było podanych parę wybiegów dla psów.
ha, fajnie. co prawda blog mocno nieaktualny. ale zaryzykowaliśmy, pojechaliśmy na Narbutta ( blisko na Pola M, w razie wpady) i co. i całkiem miłe zaskoczenie. faktycznie, porządnie ogrodzony terenik ( bo raptem jakieś - ja wiem..? 50 m, więc niewiele). z racji pogody dużo błota :cry: , ale - można było bezpiecznie ćwiczyć i spuścić Esię. polecam, bez zachwytu wielkiego, ale- jest to jakiś pomysł. obok skwerek, a niedaleko spacerkiem Pola, więc nie jest to tylko wyprawa dla wybiegu.
ja wiem, że większość forumowiczy nie ma problemu z przywoływaniem :-) ale może komuś takie info na cuś się przyda.
a nie polecam za to podanego w blogu Skweru im Tarasa- to akurat blisko mojej pracy maleńki płotek, częściowy zresztą, a dalej : proszę bardzo, ulica :-/

a wiecie co. a mam pomysł na nowy wątek: tylko nie wiem, czy jest zapotrzebowanie. miejsca przyjazne psom?
sporo knajp tez przetestowaliśmy, i cholera ( pardon), czasem-nawet jak jest napisane na www "miejsce przyjazne psom" to chyba yorkom bardziej :-/


Magda i Esia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Echinacea ,tylko patrzcie uwaznie na wybieg zanim puscisz tam psa,byla ostatnio w necie jakas historia ze ktos wrzucil trutke na taki wybieg :cry: .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

:!: o kurcze!!! dzięki.


Magda i Esia
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Dobre info bo jakoś nie słyszałem o tym wczesniej, teraz wyszukałem ale tutaj piszą że probka trafiła do sanepidu ale co z tego wyszło ?Tak czy owak zawsze trzeba uwazac co nasz piechol wcina. W okolicach Poznania jest kilka takich wybiegów, generalnie fajnie bylo niedlugo po otwarciu dopoki były worki i kazdy sprzatał po swoim psie, pozniej kiedyś byłem drugi raz juz było mniej sympatycznie :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 20:57 przez yack, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ