Dreamer z Ginger Heaven

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

leoświr pisze:ciągle "gwałci"
TA ODPOWIEDŹ NIECH ŚWIADCZY ZA WSZYSTKO W TYM TEMACIE - oto Ramzes w wieku 4 - 5 miesięcy:
Obrazek[/img]
:rotflik: :rotflik: :rotflik: :rotflik: :rotflik:
A co do cech dominanta: Ja mam dwóch typowych samców alfa i układ u nas jest taki, że przewagę w sporach ma 6,5 kilogramowy bichon; w przecież leon ma ich aż 75, że o gabarytach nie wspomnę... :rotflik: :rotflik: :rotflik:
:smoke:


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

:mrgreen: :lol: :shock:

dooobre!!!hihihi

Ja wam powiem ,że widziałam i suki które tak robiły.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hajdi cześć :-) _kwiatek_


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

estrella pisze::mrgreen: :lol: :shock:

dooobre!!!hihihi

Ja wam powiem ,że widziałam i suki które tak robiły.
moja tak robi... :-(


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

dzieki za tak serdeczne powitanie nas na forum _02_ , zdjecia bena oczywiscie wkleje tylko najpierw musze sie naumiec , bo na razie mi nie wyszlo przy rejestracji bylo cos o dodawaniu zdjec , ale jak widze to mi sie nie udalo , bo profil bez zdjec jest wyswietlany , musze na spokojnie przestudiowac jak sie to robi i moze wtedy cos uzyskam , bo komputer i techniczne rzeczy na nim to dla mnie czarna magia :shock: BEN rosnie jak na drozdzach ,moja suke ddb juz smignał ,codziennie zabieram go ze soba do pracy i tak mi łobuzuje ze rece opadaja , dzis robil remament ze swoja lezanka [ zreszta juz nie pierwszy raz ] flaki z niej wyciaga [ten srodek puchaty] przeprowadzki z kocykiem robi z kata w kat i spowrotem -tyle spokoju co spi . mam obok stadion sportowy i mamy taki plan dnia ze jak sie troche zdrzemnie to popoludniu chodzimy tam cwiczyc z BENEM [na wjezdzie do stadionu] a potem po czesci oficjalnej nastepuje czesc rozrywkowa i BEN juz sie tak na uczył ze wie co bedzie , spuszczam go ze smyczy i latamy jak świry ,teraz w sniegu BEN ma frajde , wogule cały dzien by chetnie na polu przesiedzial , ale pancia gna do srodka bo ile mozna wytrzymac na -17.


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

no a poza remamentem swojej lezanki notorycznie gryzie worki [karma dla golebi ] , nie ma worka zeby BEN go nie ochrzcil , no chyba ze te naprawde wysoko ulozone , mieszanie pyskiem w zbozu i wyjadanie to normalka aha i klejenie tasma tez norma , nie ktore to jak mumie zabalsamowane wygladaja -sama tasma . taki BENEK


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

u nas narazie nie ma bzykania po moich nogach ale BEN ciotke [hajdi] ujezdza ,wczoraj taki popis robił , na samym poczatku jak przyjechał do nas to tez sie takie sutuacje zdarzały. na razie to co mnie martwi to to ze ben własne kupy zjada i jakos wcale nie chce sie tego oduczyc .


hajdi
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Hej
my również mamy problem z kupkami-w sumie mieliśmy bo teraz jakoś ''odpukać''spokój jest

wiele osób się tutaj wypowiedziało na ten temat-ale ja takie cielę nie umiem wstawiać cytatów czy kopiować tekstu i wklejać tu udzielonych mi porad tu na forum.(może ktos mi powie jak to robić?)

wiec poszukałam tobie to -poczytaj ,może znajdziesz podpowiedz co robić.

http://www.zwierzyniec.pun.pl/viewtopic.php?pid=92


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

dzieki za podzucenie informacji , szybciutko przeczytalam , morał -zmiana diety wprowadzenie nowych produktow [groszek,brokuł i inne wazywa ktore zawieraja zelazo] trening np. obroza elektryczna brrr...... lub samemu przez komende zostaw i nagroda, na to toi sama bym wpadła [ lub juz wpadłam ,ale z lenistwa nie skutkuje bo jak długo mozna psa sledzic ,kiedy wychodzi na podworko - a sami wiecie ze wychodzi czesto, moj BEN sika co 30 min, no to musialabym za nim ze 40 razy wychodzic] najsmieszniejsze jest to kiedy wstaje rano , badam i wacham czy jest niespodziewanka ,noi nic -czysciutko - DOBRY BENUS - dopuki całusa od niego nie dostane.Obrazek


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

nie przejmuj sie tym nieumieniem technicznych rzeczy na komputerze - nie jestes sama , ja własnie probowalam wkleic zdjecie noi sie nie udało. ale musze sie naumiec!


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hajdi, popatrz jak ja wstawiałam zdjęcia na początku w galerii Eśki. same linki :mrgreen:


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Obrazek


hajdi
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Tu jest instrukcja wstawiania fotek ;-)
http://www.leonberger-info.pl/forum/viewtopic.php?t=26
Moze pomoze :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

musialam sie na chwile oderwac od komputera,ale juz wracam i dzialam ,ja wlasnie wedlug tej instrukcji dagmary postepowalam zalogowalam sie na photobucket mam tam galerie ale jakos nie moge z niej sciagnac zdjec ,sa zdjecia sa adresy ale mi nie wychodzi -napewno cos robie zle ,musze jakos dojsc sama do tego co pokickałam .


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

probaObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 2012-01-31, 15:56 przez hajdi, łącznie zmieniany 1 raz.


hajdi
ODPOWIEDZ