Dreamer z Ginger Heaven

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Dreamer z Ginger Heaven

Post autor: leoświr »

Witam wszystkich leomaniaków :-) Mam Na imię Pelagia i od 5 stycznia mam drugiego w swoim życiu leonbergera. Wabi się Drimer i pochodzi z hodowli Ginger Heaven. Mój pierwszy leonberger nazywał się DINO i był najcudowniejszym psem na świecie, odszedł w wigilię i pozostawił pustkę i niesamowity ból.
Teraz zaczynamy nową przygodę z Drimusiem, jest cudowny i bardzo go kochamy. Cieszę się że jestem tu z Wami ! Pozdrawiam :-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Witam "synusia" na forum _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

witamy!!! :mrgreen:


Gosia
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Witam _03_


ARSELINA
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

_03_
:smoke:


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

witajcie

Post autor: estrella »

jej ile nowych leosiowo pozytywnie zakręconych :!:

WITAJCIE więc w Leosiowej rodzinie

_02_ _04_
_11_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

ale fajnie, witamy, cześć!
_kwiatek_


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dreamer z Ginger Heaven

Post autor: Echinacea »

leoświr pisze:Witam wszystkich leomaniaków :-) Mam Na imię Pelagia i od 5 stycznia mam drugiego w swoim życiu leonbergera. Wabi się Drimer i pochodzi z hodowli Ginger Heaven. Mój pierwszy leonberger nazywał się DINO i był najcudowniejszym psem na świecie, odszedł w wigilię i pozostawił pustkę i niesamowity ból.
Teraz zaczynamy nową przygodę z Drimusiem, jest cudowny i bardzo go kochamy. Cieszę się że jestem tu z Wami ! Pozdrawiam :-)
a skąd jesteście? chciałam zapytać, skąd jesteś, Leoświrze, ale jakieś mało przyjemne to w brzmieniu :mrgreen:


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Re: Dreamer z Ginger Heaven

Post autor: leoświr »

Echinacea pisze:
leoświr pisze:Witam wszystkich leomaniaków :-) Mam Na imię Pelagia i od 5 stycznia mam drugiego w swoim życiu leonbergera. Wabi się Drimer i pochodzi z hodowli Ginger Heaven. Mój pierwszy leonberger nazywał się DINO i był najcudowniejszym psem na świecie, odszedł w wigilię i pozostawił pustkę i niesamowity ból.
Teraz zaczynamy nową przygodę z Drimusiem, jest cudowny i bardzo go kochamy. Cieszę się że jestem tu z Wami ! Pozdrawiam :-)
a skąd jesteście? chciałam zapytać, skąd jesteś, Leoświrze, ale jakieś mało przyjemne to w brzmieniu :mrgreen:
Mieszkamy w okolicach Cieszyna, jestem Leonowym Świrem, więc śmiało możecie mnie tak nazywać :-) Kocham te bestie bez pamięci i cieszę się , że takich jak ja jest więcej :-)


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

gingerheaven pisze:Witam "synusia" na forum _04_
My też witamy :-) Cieszę się, że Was tutaj znalazłam :-) Nie umiem jeszcze tych fajnych machających buziek wstawiać, ale pracuję nad tym :-)


Awatar użytkownika
Tośka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 265
Rejestracja: 2008-05-13, 23:04
Lokalizacja: spod Wrocławia

Post autor: Tośka »

Witamy :lol:

Już drugi potomek Bajki na forum, szkoda, że właściciele dzieci Enisi nie chcą się tutaj udzielać :oops:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dreamer z Ginger Heaven

Post autor: Echinacea »

leoświr pisze:
Echinacea pisze:
leoświr pisze:Witam wszystkich leomaniaków :-) Mam Na imię Pelagia i od 5 stycznia mam drugiego w swoim życiu leonbergera. Wabi się Drimer i pochodzi z hodowli Ginger Heaven. Mój pierwszy leonberger nazywał się DINO i był najcudowniejszym psem na świecie, odszedł w wigilię i pozostawił pustkę i niesamowity ból.
Teraz zaczynamy nową przygodę z Drimusiem, jest cudowny i bardzo go kochamy. Cieszę się że jestem tu z Wami ! Pozdrawiam :-)
a skąd jesteście? chciałam zapytać, skąd jesteś, Leoświrze, ale jakieś mało przyjemne to w brzmieniu :mrgreen:
Mieszkamy w okolicach Cieszyna, jestem Leonowym Świrem, więc śmiało możecie mnie tak nazywać :-) Kocham te bestie bez pamięci i cieszę się , że takich jak ja jest więcej :-)
pewnie, że jest więcej :lol: chociaż i słusznie keidyś Estrella napisała, cytując C.Milana ( i słowo daję, pasuje do mnie) :mrgreen: że psu nie tyle jest potrzebna NADMIERNA miłość, co wychowanie, dyscyplina.A ja miałam tendencje- zwłaszcza na początku, do "niu niu niu niuńkowania" :mrgreen: Esi
Ostatnio zmieniony 2012-01-25, 08:59 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Re: Dreamer z Ginger Heaven

Post autor: leoświr »

Echinacea pisze:
leoświr pisze:
Echinacea pisze: a skąd jesteście? chciałam zapytać, skąd jesteś, Leoświrze, ale jakieś mało przyjemne to w brzmieniu :mrgreen:
Mieszkamy w okolicach Cieszyna, jestem Leonowym Świrem, więc śmiało możecie mnie tak nazywać :-) Kocham te bestie bez pamięci i cieszę się , że takich jak ja jest więcej :-)
pewnie, że jest więcej :lol: chociaż i słusznie keidyś Estrella napisała, cytując C.Milana ( i słowo daję, pasuje do mnie) :mrgreen: że psu nie tyle jest potrzebna NADMIERNA miłość, co wychowanie, dyscyplina.A ja miałam tendencje- zwłaszcza na początku, do "niu niu niu niuńkowania" :mrgreen: Esi

Hmmmm....z tym wstawianiem zdjęć to trochę mi zejdzie, więc zapraszam na bloga, gdzie są zdjęcia naszego maleństwa
http://leosie.blogspot.com


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

świetne pomysły z tymi blogami,bo to już drugi na jaki zajrzałam( Leonkowy )

trzeba jednak umieć pisać,takie blogi fajnie się czyta-ja pewnie nic ciekawego bym nie wypociła.........i zresztą nie chcę papugować :lol:

więc :yes:
super


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No rodzenstwo ma blogi :-D .Dzieki temu moge podgladac co sie dzieje u dzieciaczkow,mialy troche problemow z brzusiami ale juz z gorki :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ