ŚMIERDZĄCY PROBLEM

Wszystko o zywieniu , zdrowiu i pielegnacji naszych milusinskich

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Kuny jeszcze nie ma na sumieniu ale kilka kotow,kury i pare myszy ,mysle ze i kune by zalatwila :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Kuna to dość złożony i poważny problem. Po wrzuceniu hasła w googla wyskoczyły przeróżne "egzorcyzmy" - od elektronicznych urządzeń wydających dźwięki borsuka po suszone tygrysie odchody jako odstraszacze :mrgreen:
Chyba niedawno Sava pokazywała gdzieś, co kuna potrafi uczynić z samochodem.


pb
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2011-07-21, 12:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pb »

Archisia pisze:Ha, ha, ha podaje to wszystko, czyli suszone żwacze, żołądki nieoczyszczone, Rumen Tabs i skucha i tak musze być szybsza niż konsumenci :mrgreen:
A i jeszcze obowiązkowo po domu walają się stare surowe gnaty :-P
Nam się udało wypracować skuteczną metodę. Bazuje ona na...chilli. Kupujesz jak najostrzejsze i sypiesz na odchody. Jak kilka razy paszcze przypiecze, to się pies oduczy :)

U nas się udało :)


--
pozdrawiam
Paweł
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Chili to może być skuteczne rozwiązanie :eyebrow:

dzięki wszystkim za pomoc _kwiatek_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Ono jest też skuteczne w oduczaniu psa od przyjmowania jedzenia od obcych zza płotu (możliwość otrucia!) i od zjadania pokarmów ze stołu.
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2012-01-18, 22:17 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Moja bajka bardzo lubi tabasco -kiedy napoczela mi drzwi i schody to za czyjas rada zabralam miske z woda i wysmarowalam drzwi i schody tabasco-wielokrotnie,przyspieszylo to tylko konsumpcje :roll: .Ale moja suka wogole jest inna wiec moze i lubi ostre :mrgreen:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

gingerheaven pisze:jest inna
Mocno inna :rotflik: ...
:smoke:


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

gingerheaven pisze:Moja bajka bardzo lubi tabasco -kiedy napoczela mi drzwi i schody to za czyjas rada zabralam miske z woda i wysmarowalam drzwi i schody tabasco-wielokrotnie,przyspieszylo to tylko konsumpcje .Ale moja suka wogole jest inna wiec moze i lubi ostre
Inna Ci ona, inna!!! Normalnie powinna mieć uraz i więcej z paszczą nie powinna się nawet zbliżyć do przedmiotów wcześniej konsumowanych, ale czyta się o tym z bolącym brzuchem...od śmiechu. Wiem, że nie było Ci do śmiechu gdy konsumowała drzwi i schody, ale opowieść jest ...bajeczna. :haha: _03_


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

:rotflik:

oj faktycznie........inna :haha:
Jeśli chodzi o odstraszenie od pogryzienia dóbr w domu.........to ja musiałabym wysmarować wszystko :lol:
poczynając od ścian po najwyższy punkt gdzie ona dosięga

:-P
na szczęście Saga więcej przebywa u mamy piętro nieżej :eyebrow:

u mnie podłoga jej nie pasuje,za śliska!

czekam tylko ,aż mama wystawi nam rachunek za zniszczenia!
no ale w końcu ,,,,,,od czego są babcie czyż nie?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Snopciu
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-07-28, 14:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Snopciu »

ło jezu :) jako że mamy dość pokaźny ogród i Argos ma swój wyuczony kąt gdzie załatwia swe potrzeby (ile się tam nastałem żeby go nauczyć :) to jakoś tak zbieram raz na 2-3 tygodnie hurtem (jak to mówi żona - żuczek gnojnik :-D )ale nigdy jakoś nie zauwazyłem żeby się zajadał :) może trza będzie popatrzeć czy mu nie odbija po kryjomu ;-)
tak jeszcze czytam o szkodach w domu - masakra :) całe szkody w ciagu dwóch lat to w sumie lekko obgryzione krzesło drewniane na dworze, może z 2 buty (nie do pary) zostawione na tarasie i pare razy wąż ogrodowy. Teraz ulubiona przekąska to drewno do kominka ale to zerowa szkodliwość czynu :mrgreen:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Snopciu :mrgreen: to rzeczywiście małe szkody :mrgreen: ja mialam obgryziony stół, poszarpaną kanapę, parę butów do wyrzucenia, czapkę, książki ( wzięla się za U.Eco, mąda moja malutka _04_ ), gabki, dwa kwiatki ostatnio, i gazety, gazety, gazety :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-01-22, 20:30 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

my .. nic ..serio - Leosław ma ponad 2 lata i nic :mrgreen:


Gosia
Snopciu
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-07-28, 14:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Snopciu »

nie wyobrażam sobie żeby Argos mógł cokolwiek zrobić w domu poza pobrudzeniem ścian jak się walnie spać w kącie (co jest jego głównym zajęciem w domu :-D )
nie łazi po schodach bo są śliskie a my go nie wciągamy na piętro ani do piwnic mimo że wiemy że dałby rade bo po parkiecie i schodach na taras śmiaga aż miło :mrgreen:
co prawda większość czasu spędza na dworze ale tam też głównie leń śpi :-D
zaraz go chyba obudze i przytule że taki spokojny :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

To jest kwestia osobnicza psa,tyle co moja Bajka z Magia zniszczyly to sadze ze tabun innych szczeniat by nie podolal :lol: .Lapka za to ma na sumieniu TYLKO jednego mojego kapcia no i tez sieka drewno kominkowe.Co prawda ma niecale 6 miesiecy wiec okres niszczycielski jeszcze sie nie skonczyl ,ale tamte dwie od malego jak tornado -ja juz kiedys wklejalam fotki gdzies tutaj wyrwanych kontaktow ze sciany,zjedzonych drzwi -to tylko mala probka tego co te dwie nawyczynialy.Bajka do dzis potrafi poniszczyc ,pogryzc cos-jak sie ja sama gdzies zamknie,Magia przestala po ukonczeniu 2 lat :lol: .S.P. Indi,brat bajkowy tez niszczyl w wieku doroslym,w scianach dziury robil .Ich siostra eni jr tez troche Eli poniszczyla :mrgreen: .To byl taki miot z piekla rodem ,moj dom obrocily w perz zanim sie do domow rozjechaly-dobrze ze dom byl juz sprzedany a nowi wlasciciele planowali remont generalny ,bo to co ten miot zrobil z tamtego domu przechodzi ludzkie pojecie :upss: :dramatic: .Ja to mowie,ze one takie inteligentne i jak im panciostwo zajecia nie znajdzie to same sobie znajduja :lol: .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Snopciu
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2010-07-28, 14:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: Snopciu »

dziury w ścianie :head: drzwi zjeść :head: może jakiś witamin im brakowało :rotflik:


ODPOWIEDZ