Butelka dla szczeniat

Informacje o narodzinach leonkow :)

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Butelka dla szczeniat

Post autor: gingerheaven »

Znalazlam w koncu cud butelke-taka ktora szczeniak na pewno sie nie zachlysnie.Od miotu C przetestowalam mnostwo smoczkow z roznymi dziurkami - dla szczeniat i niemowlece ,z najmniejszymi dziurkami-zawsze ktores male sie zalalo mlekiem pijac zbyt lapczywie co jak wiadomo grozi zachlystowym zapaleniem pluc.Kupilam teraz butelke dla dzieci z rozszczepieniem podniebienia ,zaden malec sie nie zachlysnal choc pily bardzo lapczywie-jako ze mamy 12 glodomorow to musze wspomoc troche mamusie w karmieniu ,oczywiscie mam jeszcze sonde ale zawsze przysparza mi sporo stresu czy aby na pewno trafie tam gdzie trzeba :roll:
Moze sie komus przyda wiec daje linka do tego cuda ;-)
butelka
jest to niby trojprzeplywowy smoczek ,niby nic nowego -jednak dziurka jest inna ,poza tym jest specjalna membranka dzieki ktorej my regulujemy ile mleka wplywa do smoczka .
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-11-09, 21:47 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

oo, super, że znalazło się coś takiego.... Cały miot MINTO musieliśmy karmić butelkami bo Bonnie nie miała mleka więc wiem co to znaczy strach przed zachłyśnięciem... :roll:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja wykarmilam miot C sonda i butelka ,butelke ostatecznie odwazylam sie dac gdy mozna bylo mleko kaszka zagescic :-? .Ta butelka jest naprawde rewelacyjna ,dokarmiam nia od wczoraj najmniejsze klusiorki i w koncu zaczely przybierac normalnie ,bajka niby ma duzo mleka ale slabo przybieraly te najmniejsze.A wiekszym jak dalam to sie przyssaly bardzo lapczywie i zero zachlysniec :y:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

ja karmię 4 m-czner dziecko :-D i maluch nie chce zadnej butelki - kupiłam nawet takie cudo :

http://allegro.pl/medela-zestaw-calma-1 ... 98295.html

sama próbowałam - :mrgreen: trzeba zassać , żeby leciało :mrgreen: więc obstawiam,że u małych szczeniaków się sprawdzi :-)


Gosia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a dziurka jaka??Szczeniaki maja taka sile ssania ze na palcu swobodnie zawisna .Patrzylam na ta butelke tez tylko mialam obawy o smoczek.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

tam nie ma dziurki - taka tulejka raczej
ssałam to :mrgreen: ja i trzeba mocna zassac zeby cos poleciało
spróbuje zrobic zdjecia :-)


Gosia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

No to moze byc super.Z tej ktora ja kupilam kilka bardzo lapczywych szczeniat lekko mi sie zakrztusilo niestety w pozniejszym czasie ,ale mleko nie polecialo nosem ani razu .Dla oseskow sprawdzila sie wysmienicie .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

mam na zbyciu 5 różnych butelek - ktoś chce ? :-) moze sie przydadza - moge podesłać :-) ta medeli poróbuje jeszcze z m-c i tez bedzie pewnie na oddanie - bo nasz maluch nie chce zadnej butelki - a ja do pracy musze wrócić aaaa :-) więc do meritum - jak ktos chce to wysle - ze smoczkami 1 - antykolkowe wszystkie :mrgreen:


Gosia
ODPOWIEDZ