TRUDNO W TYM ŚMIETNIKU...

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

TRUDNO W TYM ŚMIETNIKU...

Post autor: embe »

Trudno w tym śmietniku odnaleźć PRAWDZIWE ŚWIĘTA PRAWDZIWYCH KOCHAAAANYCH I MIŁYCH NAM WSPÓŁFORUMOWICZÓW... Czy można w tym miejscu wprowadzić jakiś porządek? = pytanie do ADMIN-a... :chmmm:
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Niestety... odkąd roboty-spamerzy poradzili sobie z kodem captcha rejestruje się ich dziennie kilkuset na forum i ... niestety trzeba ich ręcznie usuwać - nie zawsze mam na to czas i energię, gdyż to się klika pojedynczo - średnio trwa to kilkadziesiąt minut dziennie :dramatic:
Ostatnio zmieniony 2011-09-08, 00:00 przez abrus, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

abrus pisze:Niestety... odkąd roboty-spamerzy poradzili sobie z kodem captcha rejestruje się ich dziennie kilkuset na forum i ... niestety trzeba ich ręcznie usuwać - nie zawsze mam na to czas i energię, gdyż to się klika pojedynczo - średnio trwa to kilkadziesiąt minut dziennie
To jakiś koszmar!!! :evil: :evil: :evil:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Stokrotne dzięki KOCDHAAAANYM ADMINOM za posprzątanie tej stajni Augiasza! Teraz na pewno nie przegapię pojutrzejszych urodzin Dagmary = Gigerheaven = Admina. Jak na przyszłość ustrzec się od powstania gnojowiska? :chmmm:
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2011-09-11, 20:12 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

I znowu koszmarny śmietnik... :cryluch:
Jak temu zaradzić, lub to zmienić??? :zorro:
BŁAGAM O POMOC FACHOWCÓW.
:smoke:


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

@embe
gdyby był jeden temat - choćby "tasiemiec" dotyczący życzeń - to byłby porządek
każdy by znał, znalazł i się wpisał
a śmietnik - robisz Ty - rozdrabniając temat
fakt - to miłe, indywidualne życzenia, ale pytanie - czy na forum, o tak wielu tematach
sorki
ale takie moje zdanie, od dawna :arrow:


Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

embe pisze:Trudno w tym śmietniku odnaleźć PRAWDZIWE ŚWIĘTA PRAWDZIWYCH KOCHAAAANYCH I MIŁYCH NAM WSPÓŁFORUMOWICZÓW... Czy można w tym miejscu wprowadzić jakiś porządek? = pytanie do ADMIN-a...
abrus pisze:Niestety... odkąd roboty-spamerzy poradzili sobie z kodem captcha rejestruje się ich dziennie kilkuset na forum i ... niestety trzeba ich ręcznie usuwać - nie zawsze mam na to czas i energię, gdyż to się klika pojedynczo - średnio trwa to kilkadziesiąt minut dziennie
tsode pisze:a śmietnik - robisz Ty - rozdrabniając temat
Czytam , czytam i zastanawiam się dlaczego oberwało się naszemu drogiemu EMBE. Bo to przecież nie on wysyła spamy a jedynie wyraził swoje zaniepokojenie sytuacją. Jeżeli Embe zmieni się i przestanie być sobą, to uważam, że to forum wiele straci. EMBE proszę nie zmieniaj się i nie przejmuj się. Myślę, że mogę to powiedzieć, zawsze czekamy aż Ty pierwszy rozpoczniesz obchody urodzin forumowiczów.


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

:-D i ładnie Embe napisał, poprosił o pomoc fachowców :-)
posty Embe ( bo chyba nie Embego??! :mrgreen: ) są fajne, życzliwe światu, dwunożnym i cztero tez.
pozdrawiamy sobotnio


Magda i Esia
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

embe napisał/a:
Trudno w tym śmietniku odnaleźć PRAWDZIWE ŚWIĘTA PRAWDZIWYCH KOCHAAAANYCH I MIŁYCH NAM WSPÓŁFORUMOWICZÓW... Czy można w tym miejscu wprowadzić jakiś porządek? = pytanie do ADMIN-a...

abrus napisał/a:
Niestety... odkąd roboty-spamerzy poradzili sobie z kodem captcha rejestruje się ich dziennie kilkuset na forum i ... niestety trzeba ich ręcznie usuwać - nie zawsze mam na to czas i energię, gdyż to się klika pojedynczo - średnio trwa to kilkadziesiąt minut dziennie

tsode napisał/a:
a śmietnik - robisz Ty - rozdrabniając temat

Czytam , czytam i zastanawiam się dlaczego oberwało się naszemu drogiemu EMBE. Bo to przecież nie on wysyła spamy a jedynie wyraził swoje zaniepokojenie sytuacją. Jeżeli Embe zmieni się i przestanie być sobą, to uważam, że to forum wiele straci. EMBE proszę nie zmieniaj się i nie przejmuj się. Myślę, że mogę to powiedzieć, zawsze czekamy aż Ty pierwszy rozpoczniesz obchody urodzin forumowiczów.
Echinacea pisze::-D i ładnie Embe napisał, poprosił o pomoc fachowców :-)
posty Embe ( bo chyba nie Embego??! :mrgreen: ) są fajne, życzliwe światu, dwunożnym i cztero tez.
pozdrawiamy sobotnio
DZIĘKI ZA WSPARCIE! Może być i <embego>, gdyż moje rodowe nazwisko jest czysto niemieckie i kończy się na "-e"; więc jak w polskiej odmianie, np. Linde - Lindego
tsode pisze:a śmietnik - robisz Ty - rozdrabniając temat
Częstokroć na FORUM rozpoczynałem niepopularne, agresywne, czy wręcz złośliwe tematy... I różnie bywało z ich interpretacją i reakcją na nie... Dlatego - co do tej ostatniej, nieżyczliwej uwagi - nabiorę wody w usta.
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2011-09-18, 21:45 przez embe, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Spojrzałem teraz na listę urodzin KOCHAAAAANYCH WSPÓŁFORUMOWICZÓW: WSPANIAŁE DZIĘKI ADMIN-om ZA POSPRZĄTANIE TEGO ŚMIETNIKA!!! :booble: KOCHAM WAS!!!
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

"I różnie bywało z ich interpretacją i reakcją na nie.." - to jest mój cytat...

...Nawet się kiedyś ostro poprztykałem z ARCHISIĄ o moje posty; ale wyjaśniliśmy sobie wszystko, ucałowaliśmy się serdecznie, teraz jesteśmy sobie aż jak najżyczliwsi, wręcz serdecznymi przyjaciółmi! _11_ _kwiatek_
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2011-09-18, 22:19 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Bardzo dziękuję "HERKULESOWI" za posprzątanie tej "stajni Augiasza"; może teraz będzie łatwiej odnaleźć święta KOCHAAAANYCH WSPÓŁFORUMOWICZÓW! Mam takową nadzieję, wbrew negatywnej opinii tsode :chmmm:
:aplaus: :aplaus: :aplaus:
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...eee!!! ZNOWU BAŁAGAN :cryluch:
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

niestety... już dziś pięć razy to sprzątałam... to by trzeba siedzieć i co 5 min usuwać, a to już zakrawa o więcej niż etat :wall:


ODPOWIEDZ