karma Husse

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

karma Husse

Post autor: estrella »

W poszukiwaniu karmy dla naszej Sagitty ,ponieważ Royal okazało się ma zbyt dużo białka i mała rośnie z zwyż jak wieżowiec dotarłam wkońcu na strone firmową HUSSE .
Umówiłam się z dystrybutorem na wizytę u nas w domu.
Dostalismy katalog karm i sporo próbek oraz rabat od 2 zamówienia-dostawa do domu bezpłatna.
Karma jest wilgotna i Saga jak na razie jeszcze je wymieszaną z Royalem ,fajna sprawa że mozna kupic tez worek 7 kg jesli ktoś ma akurat opustoszały portfel :lol:

W katalogu jest spory wybór-także linia troszke tańsza.Do tego mają olej z łososia na sierść oraz preparat na stawy Artro Husse z glukozaminą i chondroityną w cenie79 zł za 200g.W ofercie równierz cos do pielęgnacji sierści,oczu,uszu.
Co do karmy Valp Maxi
zawiera 1000 mg/kg glukozaminy i chondroityny,29% białka,30% mięsa
jest też VALP dla suczek w okresie ciązy i karmienia.

W każdym razie my postanowiliśmy zaufac tej firmie i zamawiamy pierwszy worek ,licząc na rabat przy kolejnym :haha:
Ostatnio zmieniony 2011-08-31, 11:33 przez estrella, łącznie zmieniany 1 raz.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Rybson
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2012-09-11, 22:57
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Rybson »

Jak to jest z zawartościa Chondroityny i Glukozaminy w tych karmach? Niby pisze 1000 mg/kg jednego i drugiego, ale czy tu chodzi o sume tych dwóch składników czy ma po 1000mg/kg każdego z nich ?


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Ciekawa jestem jak Twoje dziewczyny beda reagować na tą karmę. Drimus była na Husse odchowywany jako szczeniak.
Cały miot, ale niestety robiił strasznie wielkie kupska. W zasadzie ile zjadł tyle wydalił i niestety musieliśmy zrezygnować.....
Wszystko przez niego przelatywało i to było bez sensu.

Wtedy przeszliśmy na Royala, a potem na mięsko i to okazało sie strzałek w 10-tkę


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

My też po początkowym zachwycie ,musielismy zrezygnować.....straszne''luzaki ''Saga robiła.
Używamy już chyba od maja lub czerwca 2012 Sam's Fielda i jestem zadowolona.
Do tego mięcho ,warzywa,nabiał,środki na stawy.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
ODPOWIEDZ