gdy Leoś kuleje

Wszystko o zywieniu , zdrowiu i pielegnacji naszych milusinskich

Moderator: Wroc_Luna

estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Fajnie
to zaraz wejde na stronke i zamówię próbkę.Nasza mała raczej nie grymasi z jedzeniem,jeśli nawet to dorzucam jej kilka plastrów banana lub jabłka -lub polewam suche jogurtem naturalnym ....wtedy znika błyskawicznie. :haha:

p.s
zgłosiłam malude na wystawe w Poznaniu 23 pazdziernika

:upss: mamy strach ,ale od czegoś trzeba zacząć
czy ktoś z was się wybiera ?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

estrella pisze:MATKO JEDYNA ja chyba zwariuję!!!!!!!!

dziękuję za porady oczywiście
słuchajcie jak wychować leona i nie oszaleć? _ow_ już mówiłam do pani Anny (hodowca nasz)że im więcej czytam i pytam tym mniej chyba wiem hehe
Strasznie tego duzo ,witaminy,jedzene itp itd
Mnie się wydaje że panikuję i przesadzam ,jednak zdaję sobie sprawę ,że jak teraz coś zchrzanię w kwestii żywienia to póżniej już się tego nie da naprawić. :dizzy:
zdałam też sobię sprawę ,że wychowanie molosa to na prawde trudne zadanie -nie chodzi mi o bechawior ,tylko o prawidłowy rozwój fizyczny.Zanim kupiłam leośke sądziłam że to takie mocne duże psy .............a jednak okazało się iż taki mocny duży pies może być zarazem kruchy .
_04_ najbardziej kocham oczy mojej Sagitty
Hej, ja mam podobne wrażenia: moja Eśka ma alergię i idiopatyczne ( brzmi okropnie) zapalenie jelit. je koninę, jagnięcinę, karmy suche ( teraz przerabiam Purinę pro plan z jagnięciną,ale jej nie lubi..), ostroznie ze smakami.ma laktozę, odpadają więc jogurty, uczulenie na konserwanty.. zwariować można:-)I też panikowałam i też panikuję i w czasie przyszłym też mogę to wstawić :-))
z behawiorem problemy są i też będa, bardzo nadwrażliwy ten mój leoś.


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

No to masz ręce pełne roboty ,i faktycznie jak ma alegrie to trudno pewnie wam dobrać odpowiednie żywienie. :-(

U nas lepiej już.Mała dostała kilka zastrzyków i .....wypluć...odpukać....nie kuleje,nie piszczy podczas wstawania .Asekuracyjnie jednak jeszcze nie biegamy.
..........a wyobraż-żcie sobie ,że miałam w zamiarze kupić od razu 2 leośki ,by się nie nudziły,niespodziewane wydatki jednak przekreśliły ten pomysł,,,,,chyba bym nie dała rady hehe :walk: :dizzy: :walk:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

estrella pisze:No to masz ręce pełne roboty ,i faktycznie jak ma alegrie to trudno pewnie wam dobrać odpowiednie żywienie. :-(

U nas lepiej już.Mała dostała kilka zastrzyków i .....wypluć...odpukać....nie kuleje,nie piszczy podczas wstawania .Asekuracyjnie jednak jeszcze nie biegamy.
..........a wyobraż-żcie sobie ,że miałam w zamiarze kupić od razu 2 leośki ,by się nie nudziły,niespodziewane wydatki jednak przekreśliły ten pomysł,,,,,chyba bym nie dała rady hehe :walk: :dizzy: :walk:
:lol: wierzę, ktoś napisał na forum, że" "od jednego leośka lepsze są tylko dwa leośki"- święte słowa :-D Ale nigdy w życiu nie dałabym rady energetycznie, pracowo, pewnie i finansowo z dwoma. Sama Eska na początku prawie mnie wykończyła :-/ - a urlop z pracy wzięłam całkiem długi.
Trzymam kciuki za Malutką- biedna :cry: Dobrze, że już lepiej- cieszę się!
Ostatnio zmieniony 2011-08-25, 12:00 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

CO zatem zrobic by futerko długie piękne i puszyste było,,,,skoro kości zostały już omówione :hahah:

Mam olej lniany...............i to tyle.Jakieś specyfiki znacie?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

biotyna :-D


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

:yes: faktycznie,o ja gapa,czasami najprostsze odpowiedzi są najtrudniejsze do odnalezienia hiiiiiiiii

poszukam czegoś z biotyną ;-)


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

DZIŚ BYŁ POMIAR NASZEJ PANNY
66 CM W KŁĘBIE
WAGA 32 KG :yes:

wstawiam foteczki małej w galerii _hopa_

nikt nam nie odpowiedział na pytanie KTO Z WAS WYBIERA SIĘ NA WYSTAWE DO POZNANIA 23 .10.?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

estrella pisze:DZIŚ BYŁ POMIAR NASZEJ PANNY
66 CM W KŁĘBIE
WAGA 32 KG :yes:

wstawiam foteczki małej w galerii _hopa_

nikt nam nie odpowiedział na pytanie KTO Z WAS WYBIERA SIĘ NA WYSTAWE DO POZNANIA 23 .10.?
Estrella, a ile mała ma miesięcy? ja oczywiście wszystko porównuję do mojej :mrgreen:


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

witaj

ona urodziła się w marcu ,19 września skończy 6 miesięcy.
Nie znam sie tak dobrze,porównuję z innymi,znalzałam też tabelę wagi i wzrostu na stronie pewnej hodowli.
Więc na podstawie tej tabeli stwierdzam że ona należy do dużych suk,tam są wyszczególnione
suka mała,średnia,duża-względem wieku w miesiącach.
Myslę ,że ona po Agasim jest taka duża,jej babka Wena też ładna jest ,mama ciut mniejsza się wydaje,ale jak ja widziałam to była dopiero co po odchowaniu sporej gromadki-więc też na pewno normalnie jest ładniejsza.
Gdzie masz jakieś konkretnie fotki swojej ,żebym mogła zobaczyc ją?w jakim poście?
*****pozdrawiamy******* _07_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hej. fotek sporo: galeria Esia wita i w wątku Leośki/ warszawa spotkanie. Eśka głownie stoi koło swojego brata ( a on ma 70 kg już), nie jest mała, ale przy nim to wręcz filigranowa. w kłębie ma 72 cm a waży teraz 44 kg.
tabelkę przestudiowałam ( wątek cały jest o tym) i też pytałam innych o zdanie :lol:


Magda i Esia
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

estrella pisze:
nikt nam nie odpowiedział na pytanie KTO Z WAS WYBIERA SIĘ NA WYSTAWE DO POZNANIA 23 .10.?
my tradycyjnie się zgłosiliśmy, mam nadzieję, że nie będzie przeciwności losu, jak rok temu :rotfl: i uda się pokonać szalone 20 km na wystawę


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

TO super ,nie będę sama !

Jak się rozpoznamy ? Jak zobaczysz-zobaczycie małą pchłę :uaua: chudą w czarnych długich włosach i śmiesznie zadartym nosem TO JA . :walk:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Będę tradycyjnie z dwoma kejtrami i dzieckiem ;-) Jak usłyszysz srogie warknięcie na innego samca, to to będzie mój charakterystyczny pies :mrgreen:


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Super ,,,i dobrze ,że ja z suką hihi skoro twój taki gagatek :haha:
Moja hodowczyni pisała ,że siostra naszej dostała Best baby na klubowej w ten weekend.
Ciekawe jak wypadniemy my-ja sierota potykajaca sie o nogi własne i psie :rotflik:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
ODPOWIEDZ