Mleko dla szczeniat -Mera dog

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Mleko dla szczeniat -Mera dog

Post autor: gingerheaven »

Mysle ze teraz spokojnie moge opisac cos na bazie wlasnego szczeniaka-jeszcze nie sprzedanego a moze nigdy sie nie sprzeda bo ja sama nie wiem co mam zamiar zrobic z panem niespodzianka ;-)
Ale...ku przestrodze i naprawde nie wiem czy to wina mleka -moze wszystko razem ...
Maly sie urodzil jedynak jednak usg wykazlo 4 plody wczesniej a przy cesarce w macicy byla ropa ...Po kilku konsultacjach sadze ze reszta plodow sie wchlonela ale nie do konca-nie wnikam bo Kaja wyleczona ,a maly ze wzgledu na rope ssal matke tylko dobe ,potem mial brzydkie kupy i zostal od mamy odstawiony i jadl tylko sztuczne mleko .Jadl mleko Mera dog ktore zamowilam w sumie pro forma bo Kaja nigdy z mlekiem problemow nie miala i w dniu dzisiejszym mimo nie karmienia od 4 tygodni moglaby nadal kilka wykarmic (nie zebym ja zostawila z tym problemem ,masuje,jest na diecie,na leki zatrzymujace laktacje zareagowala mi bardzo dziwnie i o malo nie zeszla z tego swiata wiec lekow nie dostaje a co ja przezylam po podaniu tego leku to inna historia )..tak czy siak maly jadl mleko mera dog od 2 doby swojego zycia i na rozwolnienie ja zareagowalam ze antybiotyk na pewno trzeba dac bo na pewno zakazenie z macicy poszlo na mleko ...Zanim doszly wyniki badania z macicy ja juz mowilam ze to paciorkowiec ,i faktycznie byl to paciorkowiec....No wiec poczatkowo rozwolnienie zwalalam na owego "pasozyta " (wiem,to nie pasozyt ) ,a potem czasem maly dorywal kaji cycuszka na chwile jak nie dopilnowalam i nadal zwalalam na jej mleko wszelkie problemy z malym ...Nie przybieral jak trzeba,otworzyl oczy pozno,jak juz zaczal siadac to nogi mial dziwne :shock:
Obrazek
Zmienilam potem malemu mleko,zaczal jesc karme i wit C i D 3 (tej drugiej nigdy nie daje szczenietom i za rada Ewy z Herbu Lwia Lapa dalam) i po tygodniu wygladal juz tak

Obrazek
Po zmianie mleka minelo tez rozwolnienie wiec nie wiem czy to rozwolnienie mu wyplukiwalo organizm i mial niedobor czegos czy mleko mu szkodzilo??Tak czy siak nie polecam mleka MERA DOG dla hodowcow leosi ale moze tylko moj unikat tak zareagowal .
Maly wlasnie nadrobil wszelkie szkody,slyszy,widzi,chodzi i wazy ponad 4 kilo -ale byly chwile ze sie balam czy on wogole przezyje a jesli to czy bedzie chodzil z takimi lapami???
Ostatnio zmieniony 2010-12-05, 19:18 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ