Szukam reproduktora - Szczecin , okolice

Dodaj swojego reproduktora do bazy

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
mariusz1607
nowy forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 2010-12-02, 13:19
Lokalizacja: Szczecin

Szukam reproduktora - Szczecin , okolice

Post autor: mariusz1607 »

Witam wszystkich serdecznie.Poszukuję reproduktora z okolic Szczecina dla mojej suni Diany .Moje Leośka ma cztery lata i nie była jeszcze kryta.Mój charakter pracy nie pozwala mi na poszukiwania w dalszej odległości od Szczecina .Niestety ta piękna rasa jest w zachodniopomorskim niezbyt popularna.Za ewentualną pomoc będę bardzo wdzięczny.


mariusz
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

_03_ Witaj
A czy sunia ma juz uprawnienia suki hodowlanej?
Ostatnio zmieniony 2010-12-03, 11:04 przez danuta, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Witaj.
Hodowla polega na kryciu suk doskonalych psami doskonalymi -i pasujacymi do suki.
Wybor reproduktora powinien odbywac sie nie na podstawie odleglosci do niego,ceny krycia czy nawet nie na podstawie jego tytulow-a na podstawie przemyslen ,co dany pies moze poprawic z moja suka,co moze wniesc dobrego .Kazdy pies ma wady -mniejsze badz wieksze ale ma i na to trzeba patrzec -aby te wady u partnerow sie nie pokrywaly.
Miotow leonbergerow w Polsce jest zatrzesienie -czy potrzebny jest kolejny ot tak zeby byl???
Czy masz czas na odchow szczeniat skoro nie mozesz dojechac dalej do reproduktora??Czy wiesz,ze pierwsze 3 tygodnie suka moze zagniesc szczeniaki i trzeba ich pilnowac 24 h na dobe ??A ile potem czasu spedza sie na sprzataniu po nich??I jak ciezko ostatnio znalezc szczenietom nowe dobre odpowiedzialne domy??Spojrz na portale ogloszeniowe -ilu hodowcow ma szczenieta nawet roczne na sprzedaz.....

Mysle,ze warto sobie to przemyslec-i nie pisze to jako hodowca ktory ma takie niesprzedane szczenieta -dzieki odrobinie szczescia mam 3 mioty w przod zaplanowane i zamowione....


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ