Ramzes Zielona Cieszynianka

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...i te "80" w kłębie... Co chyba widać, bo ja mam 187 "w czubku łba"...
:smoke:


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Ciapek to do jakiego beagla mozna mowic a nie do takiego piecha. Kurde podoba mi sie on, nawet mam tu jeszcze ulotke z nim koło komputra(tą co rozdawałeś na wystawie). A czemu on ma taki biały ogonek ?? Zawsze taki miał ? Czy mojemu też się taki zrobii ?


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

On ma ksywkę "Ciapek", bo ma najtypowszą cechę leonbergera: ze złodziejem przywitałby się z merdaniem ogonem i z radosnym oblizywaniem intruza... Dobrze, że ewentualni przestępcy o tym nie wiedzą... Cicho! Sza! Sama jego wielkość "powala" ewentualnych...
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2009-04-08, 21:42 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a mieliscie kiedys intruza?? :-D bo ja tez tak mowilam o swoich,do czasu :lol: .Raz czy dwa sie przekonalam ze potrafia nawarczec na "intruza" w domu ktory sie "paletal" bez naszej obecnosci ,nawet przed chwila moja slodka lagodna Gala zatrzymala budowlancow w progu bo wrocili nie wiadomo skad ,pancia na gorze,pancio spi ,tylko mala bajka ich radosnie powitala :lol: Eni im tylko nagadala cos pod nosem ale Gala zastawila drzwi :lol:
P.s.Kaja i Baloo spia osobno-zeby sie ktos nie czepil ze je gdzies oddalam :rotfl: ale Kaja na bank by ich pogonila az za brame :lol: -bez gryzienia oczywiscie ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-04-08, 21:52 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

No wielkosc to duzy atut. Ja pamietam jak jeszcze niedawno lazilem z tym moim i kazdy sie zachwycal jaki to slodziak, kazdy glaskal i i byl zdziwiony ze ten moj kaukaz taki lagodny i milutki, mieciutkie futerko i te sprawy, normalnie jakbym sobie szukal kobiety to kazda moja :mrgreen: .A teraz idę i kazdy sie odsuwa a moja kuzynka jak weszla przez furtke a BJ wybiegl oczekujac glaskania to podniosla rece do gory, stanela jak zamurwoana i krzyczala : "boje sie boje sie boje sie boje sie..." :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:rotfl: u nas sie naszego samca tez kazdy najbardziej boi a on ma w nosie strozowanie :rotfl:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

gingerheaven, ja tak cichaczem ludze sie ze moj BJek tez by bronil posesji gdyby ktos obcy sam wszedl. Czasem zdarzy mu sie poszczekac jak ktos idzie ulicą wieczorem z jakims psem ktory nie podejdzie nawet do plotu (albo jak uslyszy psa w telewizji to groznie powarkuje) i powiem Ci ze gdybym nie znajac leonow uslyszal tak potezne szczekanie to szukalbym jakiegos mega groznego wielkiego psa. Rozwala mnie tym szczekaniem, jego ton zdecydowanie przerasta wielkość Bidzejka


Awatar użytkownika
iwona i Car
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 581
Rejestracja: 2008-07-07, 04:12
Lokalizacja: Down Under

Post autor: iwona i Car »

yack pisze:Ciapek to do jakiego beagla mozna mowic a nie do takiego piecha.
:rotfl:
Na mojego CTR maz wola "ciapek" a przeciez to jest inaczej KGBest :evil:

RAMZIO jest pieknym psem :-D


Pozdrawiam Iwona :-)
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Szczekanie ramzesa można porównać do dźwięku grzmotu walącego w studnię. Sam bym nie wszedł na taką posesję, po której chodzi taki wielki potwór, a szczególnie po usłyszeniu tego głosu. I o to chodzi!
:smoke:
Ostatnio zmieniony 2009-04-09, 07:56 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Wczoraj pod nieobecność innych domowników wzięłam na spacer Abiśkę, upłynęło może 5 minut i stałam pod płotem po Ala. Szczekał tak głośno manifestując swoją samotność, że bałam się że ktoś zadzwoni po straż miejska, po TOZ albo bo policję :shock:Serce mi pękło jak usłyszałam ten protest i żal w głosie kierowany do mnie :roll: Inaczej to wygląda gdy ktoś jest w domu i może jedno albo drugie przytulić i pocieszyć. Jak zostaje jedno samo samiutkie - trzęsą się mury :o:
Ramzio jest teraz 100% facetem, piękny jest. Embe masz cudnego psa _04_


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Nie przesadzaj z tymi komplementami... Tu i ówdzie ma czegoś ma za dużo, a czegoś za mało... Zresztą o czym ja gadam - ideał jest tylko jeden = statua w Leonbergu. Każdemu innemu coś tam brakuje... :mrgreen:
:smoke:


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

W Ramzesie, poza tym że jest wielki, potężny i bardzo wzorcowy zachwycił mnie cały on i jego ruch. Nawet patrząc na zdjęcia widać lekkość i grację z którą ten kolos się porusza. Mój Ali jest ciap ciap, a jak mu się zechce jest lekki zgrabny i powabny, a Ramzes po prostu jest skazany na tą lekkość i grację mimo swoich gabarytów.
Embe możesz marudzić, że słodzę. Piekny jest i już, jak mój pies będzie poza wyglądem w ruchu w 80% podobny do Ramzia za rok - będę dumna jak paw.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Starzy ogrodnicy powiadają, że "nie przesadzajmy na wiosnę"... Mają rację... Ramzes albo brzydki, albo go słabo promuję; jest więc "dziewicem" w wieku - już prawie - 3. lat :cry: Ale chyba nie aż tak brzydki, gdyż championat Polski nie wziął się "z nieba" :-/ ???
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Upalna niedziela, straszliwy upał! Ramzes "dogorywa" w swoim ulubionym, cienistym miejscu = pod bramą garażu... I w ulubionej pozycji, tzn. z końcówką ciurkającego węża przy łapach:
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
:smoke:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

abrus pisze:właściwie to nie przypowieść, a schemat
"Kobieta
Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę
Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka
Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"
Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.
Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.
Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, ze jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.
Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.
Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.
Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.
Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemnść ze świata."
Oj, to ja szybciej "dorosłam", bo tak zachowuje się ta kobieta z 5-tką z przodu... To chyba dobrze?
:chmmm: :tjump:


Pati
ODPOWIEDZ