Białystok CACIB - stawka 2008

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

I od nas też gratulacje :aplaus:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Łaaał GRATULACJE !!! _02_


-----------
PS. A ja to chyba odmienna jestem, ale jak z Dianą biegałam to duże Zw.Mł wpadło nam jako pierwsze właśnie, za chwile małe, za wcześnie się cieszyłam, bo jak z zimowego futra wyleciała, to sobie jeździliśmyy i jeździliśmy :mrgreen: i nie wyjeździliśmy :mrgreen: Także żywy przykład na to, że od każdej reguły jest jakieś odstępstwo :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2008-08-30, 22:19 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

masz racje MC Dzik bo z Gala tez mi sie to nie udalo a miala pare zw na koncie za to dorosly championat zrobila bez problemu i to dosc szybko :lol: .to jest kwestia tez szczescia ,tego w jakim humorze akurat jest pies,w jakiej kondycji futra akurat i sedziego i konkurencji :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

i szkoda ze tak malo fotek-naprawde :cry: .Liongates Asterix to Ml.Zw.Swiata i przegral z polskim psem-cudownie ale szkoda ze nie ma zdjec.Ja slyszalam ze Dragon to fantastyczny pies anatomicznie -zreszta chyba sa fotki z Kalisza wlasnie jego??????Wiem ze juz gdzies mi sie przewinal -syn Aksela z Oubenic i Abry z Zielonej Wolicy :-D .wielkie brawa :aplaus:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

i widze ze pan Dragona sie zalogowal u nas na forum :uaua: .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
iwona i Car
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 581
Rejestracja: 2008-07-07, 04:12
Lokalizacja: Down Under

Post autor: iwona i Car »

gingerheaven pisze:i szkoda ze tak malo fotek-naprawde :cry: .
Tak szkoda ze malo fotek , ja to mam jeszcze problem taki
ze dlaczego te foty takie maaaale ?????? :-(
NIC NA NICH NIE WIDAC .

GRATULUJE ZWYCIEZCOM _kwiatek_ ,piekne psy :-)


Pozdrawiam Iwona :-)
roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

gingerheaven pisze:Pan Gajewski fajny sedzia -surowy ale fajny i kulturalny :-D
We are back from POLAND, BIALYSTOK'2008 Dog Show ....
This Dog Show pretended to be an INTERNATIONAL, and we were very surprised,about this dog show extremely low organisation quality.
Obrazek
Judge in Leonberger ring - JAN GAJEVSKI.
we was really surprised, that International level judge are not able to comunicate not in English, not in German, not in Russian, not in Franch, not in Norwegian. Same whole his team.It was only one language they was talking - Polish. Moreover, this judge and whole team, he had in backup,showed to us such unpolitness and rudness, we never see in whole our expirience in dog shows all over the World.
Obrazek
We was very sad in the end of this day, but in next day, when it was ring for our Tervjuren - Franko, more interesting things came out!
Judge on Tervjuren ring - Ewa Buklad-again only Polish language. We understood nothing.
Franko get BOB, but did not CACIB, and there was only one reason why...As Eva Buklad explaned to us, only becouse he is not from POLAND! WOW! That was top of the cake!
Now we suggest everybody to think very carefull before go to Bialystok for Dog Show!

video about everything are on loading to internet
my web
www.leonbergerdog.lv
Ponizej tlumaczenie daliigali
I translate now on polish so dont be surprised please-as not everybody here speaks in english .
Tlumacze po kolei posty,zeby kazdy rozumial :oops:
Wrocilismy z Polski z Bialegostoku 2008...
To byla imitacja wystawy miedzynarodowej i bylismy bardzo zaskoczeni jej niskim poziomem.

sedzia leonbergerow-Jan Gajewski
Zaskoczeni bylismy ze sedzia rangi miedzynarodowej nie potrafil komunikowac sie w innych jezykach-ani po angielsku,niemiecku,francusku,rosyjsku,po norwesku-tylko po polsku-jak i cala zaloga ringowa.Poza tym sedzia i zaloga z ringu byli bardzo niesympatyczni-nigdy sie z czyms takim jeszcze nie spotkalismy na calym swiecie.

Bylo nam przykro pod koniec dnia ,a nastepnego dnia na wystawie gdy bylismy na ringu z naszym Owczarkiem i Tervuren-Franko-bylo jeszcze bardziej interesujaco.
Sedziowala pani Ewa Buklad-znowu tylko w jezyku polskim ,nic nie rozumielismy.Franko dostal BOB,ale bez CACIBA i podobno byl 1 powod-nasz pies nie byl z Polski.To byla wisienka na czubku tortu dla nas!!!Kazdemu sugerujemy aby sie bardzo namyslil zanim wybierze sie do Bialegostoku na wystawe psow!
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez roofactor, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Hello rooffactor.You have rights to be despaionted by our jugdes -because they dont speak english.But is hard to believe that Ewa Buklad said such thing-she jugded in Lodz on international show and gave CACIB to the russian female -not to polish one ;-) .And mr.Gajewski is well known in poland for being quite hard on jugding ,althought Ewa Buklad is and she doesnt allways give titles-but not because of nationality of dog but because in her eyes maybe the dog didnt deserve it??????
Tlumacze swoj tekst :
Witaj rooffactor .Masz prawo byc rozczarowana tym ze nasi sedziowie nie mowili w jezyku angielskim .Ale ciezko mi uwierzyc ze pani Ewa buklad powiedziala taka rzecz -w Lodzi przyznala CACIB suce z Rosji-nie z Polski ;-) .A pan Gajewski jest znany z surowosci ,jak rowniez pani Buklad ktora nie zawsze daje tytuly -nie z powodu pochodzenia psa a moze w jej oczach nie zasluzyl na nie?????
Ale -witamy cie na forum .Masz bardzo aldne psy ,patrzylam na Twoja strone kilka razy i odnosisz z nimi duzo sukcesow :aplaus:
Ostatnio zmieniony 2008-09-02, 20:11 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 3 razy.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

Hi,gingerheaven!

Nice to meet you! _03_
Well, may be with our Tervjuren and Mrs.Eva Buklad it was missunderstunding too... :roll: Who knows? Becouse she was not able to speak English, but her German was extreemly bad :cry: We was waiting for translator about 15 min. Ring stop to work, but in the end of story nobody finde a translator at all in whole exhibition. Thats crazy by itself!
I think, would be better not to start the busness with INTERNATIONAL dog Show if it is no knowlege about what thats mean... :roll:
translating again ;-) .Tlumaczenie-daliigala
Milo cie poznac.
No coz,moze z naszym owczarkiem belgijskim u pani Buklad nie zrozumielismy dokladnie .Kto wie???????Ona tez mowila po polsku a jej niemiecki byl bardzo slaby.Na tlumacza czekalismy prawie 15 minut.Wstrzymano oceny a w koncu na calym terenie wystawy nie znalazl sie tlumacz .Mysle ze nie powinno sie organizowac wystaw miedzynarodowych gdy nie ma sie pojecia co to znaczy!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez roofactor, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Well-here you are absolutelly right-international jugde should speak at least in english -if he goes abroad to jugde,or should have translator with him-I can understand that you are upset about it.But trust me-our jugdes are not so bad -like all other jugdes,sometimes they have maybe bad day-like all people do :-D .I hope you will come to poland again and show us your beautyfull dogs again-in different jugdes perhaps :lol:
Tlumacze siebie
No coz-tu masz racje -miedzynarodowy sedzia powinien znac przynajmniej angielski -albo jego ekipa .Potrafie zrozumiec twoj zal z tego powodu.Ale zaufaj mi-nasi sedziowie nie sa tacy zli -jak kazdy inny sedzia-moze maja swoje zle dni-jak kazdy inny czlowiek :lol: .Mam nadzieje ze zawitasz jeszcze w Polsce na wystawach ze swoimi pieknymi psami -moze po prostu u innych sedziow?????? :lol:
Ostatnio zmieniony 2008-09-03, 02:08 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 2 razy.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

here some pic. from show:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Liongate' ASTERIX

Obrazek

Obrazek


roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

gingerheaven pisze:Well-here you are absolutelly right-international jugde should speak at least in english -if he goes abroad to jugde,or should have translator with him-I can understand that you are upset about it.But trust me-our jugdes are not so bad -like all other jugdes,sometimes they have maybe bad day-like all people do :-D .I hope you will come to poland again and show us your beautyfull dogs again-in different jugdes perhaps
Tlumacze siebie
No coz-tu masz racje -miedzynarodowy sedzia powinien znac przynajmniej angielski -albo jego ekipa .Potrafie zrozumiec twoj zal z tego powodu.Ale zaufaj mi-nasi sedziowie nie sa tacy zli -jak kazdy inny sedzia-moze maja swoje zle dni-jak kazdy inny czlowiek :lol: .Mam nadzieje ze zawitasz jeszcze w poslce na wystawach ze swoimi pieknymi psami -moze po prostu u innych sedziow?????? :lol:
:lol:
Yes! I will!!! :lol:
It is not a whole Poland not able to organise International Dog Show! It is just some judges have low IQ..... :roll: But I will try to inform as much people as I could about these people in whole World... ;-)
We have a prelimanary plans for coming to Paznan in November. With some different dogs now :roll:
Ponizej tlumaczenie-daliigala
Tak,przyjade :lol:
To nie cala polska nie jest w stanie zoragnizowac miedzynarodowej wystawy psow !!!To tylko niektorzy sedziowie z nizszym IQ.... :roll: .Ale bede informowac o tym ludzi na tyle ile moge .
Mamy plan zeby przyjechac do Poznania w listopadzie.Z innymi psami teraz :roll:
Some pic. more:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-09-02, 20:25 przez roofactor, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

so in Poznan will be really international show :-D .See you there ,great -I will be just as observer as I will have puppies at home and I am scared to bring some sickness with me -so I will not show :roll:.But it will be nice to see your dogs in "real" :-D .
Thank you for the pictures :uaua:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

uff..prosze sie nie czepiac niedokladnego tlumaczenia -ja w glowie rozumiem natychmiastowo ale tlumaczyc nie znosze -posluguje sie angielskim w jezyku mowionym chyba czesciej niz polskim :-? a w pisanym jednak w polskim :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

video Bialystok'2008 part 1

http://www.youtube.com/watch?v=tdNUp6-hsZc


ODPOWIEDZ