Rozliczenie forum

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Tadeusz
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2012-09-10, 19:21
Lokalizacja: Leszno Wlkp
Kontakt:

Rozliczenie forum

Post autor: Tadeusz »

Skoro już jestem na tym forum to chciałbym tez uczestniczyć w kosztach .Z tego co wiem koszty pokrywają tylko administratorzy : 2 Kasie Abrus i Archisia. Myślę , że wszyscy użytkownicy powinni parcytpowacć w kosztach tego forum. Znając obydwie Kasie chyba nie bedą wołać.
Moze Admistratorzy podadza jednak jakś kwote i konto na ktore można by przelać pieniadze.?


Tadeusz
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Coś ty Tadziu to jest Tajemniczy Sponsor a nie dwie Kasie :mrgreen:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Tadeusz
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2012-09-10, 19:21
Lokalizacja: Leszno Wlkp
Kontakt:

Post autor: Tadeusz »

Archisia pisze:Coś ty Tadziu to jest Tajemniczy Sponsor a nie dwie Kasie :mrgreen:
Ja znam tego tajemniczego sponsora , jego nick to 2xK ale mimo wszystko nalegam aby ten tajemniczy sponsor podał orientacyjna kwotę jaką wypadało by przesłać na pokrycie kosztów utrzymania tego forum, nie mówię już o czasie jakie trzeba poświęcić na jego utrzymanie.
Strzelam 50 zł starczy ? Jak zabraknie to dołożycie ( na pieniądzach leżycie), a jak będzie coś więcej to jestem pewien , że potraficie to z przeznaczyć na pożyteczny cel np spotkanie przed wystawą w Poznaniu :)
Lecz obawiam się , że odezwą się ci sami co przy adopcji a i nie wszyscy się wywiążą z obietnicy :-(


Tadeusz
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

:) pomysł dobry :) dawac konto :)


Gosia
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

Przypominam sobie że kiedyś (dawno) mieliśmy jakieś opłaty "na działanie forum" a potem przecież "nie zrobiliśmy się bogatsi" (o kasę , bo o leony to sie wzbogaciliśmy ;-) ).Warto chyba rozdzielić te koszty ? Przynależność do pewnej grupy to moim zdaniem również partycypacja w kosztach.
Nikogo oczywiście nie namawiam "na siłę" to przecież "darowizna" i nigdy też nie chciałam żadnych rozliczeń czy tłumaczenia " co zrobiono z darowizną" -moja 92-letnia babcia zawsze powtarza "darowane-zapomniane" bo inaczej to nie był podarunek tylko zamiana :-D .


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Ja sie tez odzywam, aczkolwiek ze mna to zawsze trudno ze wzgledu na Olze.
Ale przy okazji, jak hodowca wpadnie do mnie na kontrole, zaplace.

A jesli kiedys sie nie wywiazalam z jakiej obietnicy, to przez skleroze a nie z innych powodow. Aczkolwiek mie pamietam takiej sytuacji :chmmm: Sleroza :mrgreen:
na pożyteczny cel np spotkanie przed wystawą w Poznaniu :)
a nie mozemy sie spotkac na wystawie w Ustroniu ? Nie mam co zabrac na wystawe :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2012-09-11, 09:51 przez sava, łącznie zmieniany 1 raz.


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

czekam na info _03_ konto, kasa itd.
ja sobie dnia bez forum nie wyobrażam. a już parokrotne pisałam, jak mi pomogło ( znaczy, nie ono :-P a ludzie forumowe ;-)


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Ja oczywiście też się składam, nie wyobrażam sobie teraz dnia bez Was wszystkich :eyebrowsss:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

W ubiegłych latach robiliśmy zrzutkę na utrzymanie serwera, czemu i nie tym razem. Tylko ustalmy ile i kiedy?
:smoke:


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Tajemniczy Sponsor prosił żeby mu zostawić przyjemność posiadania większości udziałów w tym biznesie.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

COŚ MI SIĘ WYDAJE, ŻE TYM TAJEMNICZYM SPONSOREM JESTEŚ TY... :mrgreen:
LUB TEŻ I DRUGA KASIA.
:smoke:


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

:mrgreen: znaczy , że co zrzutki nie ma ? :lol: .. ja czekam na konto jak coś :lol:


Gosia
Tadeusz
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 2012-09-10, 19:21
Lokalizacja: Leszno Wlkp
Kontakt:

Post autor: Tadeusz »

Archisia pisze:Tajemniczy Sponsor prosił żeby mu zostawić przyjemność posiadania większości udziałów w tym biznesie.
MY się zgadzamy abyście miały ten pakiet większościowy , jak już tak koniecznie chcecie, ale podajcie od jakiej sumy i konto na które mamy je przekazać. A jak sie wstydzicie to ja mogę podać konto jednej z Kaś.
Troszkę odwagi 2xK ;-)


Tadeusz
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Ostatnio mało tu bywam ale oczywiście jak zrzutka to ja również jestem gotowy dorzucić swoje 3 grosze. Ino to chyba by trzeba było na wystawie zebrać do kapelusza bo oficalnie to chyba nie powinno się bo prawo i wogóle. Jeśli jest jakaś stawka i to poproszę o info na prv, dziękuję

EDIT: Wooow, widzę że edycja działa, no szacun wielki! Tymbardziej zrzuta wskazana
Ostatnio zmieniony 2012-09-23, 16:06 przez yack, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ