CACIB Warszawa 7-8.07.2012

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

hajdi pisze:he he he mysmy mieli taka wystawe pechem naznaczona jak jechalismy z Beniem do Rzeszowa,wtedy byly takie cholerne mrozy po -27 , paliwo zamarzało ,za nic nie mogł samochod sie uciagnac,jechalismy 50-60/h , w tempie szarpanym, i był dylemat ; jechac dalej czy wrocic do domu spowrotem.
a myyy z Archisią miałyśmy kiedyś do wystawy w Poznaniu zaledwnie 20km, ale... w pełni wyrychtowane postanowiłyśmy jednak pozostać w domu :rotfl: i od tamtej pory ilekroć wybieramy się razem na jakąś wystawę, wzbudzamy powszechny podziw, gdy udaje nam się dotrzeć :mrgreen:


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

abrus pisze:
hajdi pisze:he he he mysmy mieli taka wystawe pechem naznaczona jak jechalismy z Beniem do Rzeszowa,wtedy byly takie cholerne mrozy po -27 , paliwo zamarzało ,za nic nie mogł samochod sie uciagnac,jechalismy 50-60/h , w tempie szarpanym, i był dylemat ; jechac dalej czy wrocic do domu spowrotem.
a myyy z Archisią miałyśmy kiedyś do wystawy w Poznaniu zaledwnie 20km, ale... w pełni wyrychtowane postanowiłyśmy jednak pozostać w domu :rotfl: i od tamtej pory ilekroć wybieramy się razem na jakąś wystawę, wzbudzamy powszechny podziw, gdy udaje nam się dotrzeć :mrgreen:
ja tam wiem, co sie dzieje, jak wy dwie jestescie razem... :rotfl:
( psy wyskakujace z 1. pietra itp ) :rotfl:


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

sava pisze:
abrus pisze:
hajdi pisze:he he he mysmy mieli taka wystawe pechem naznaczona jak jechalismy z Beniem do Rzeszowa,wtedy byly takie cholerne mrozy po -27 , paliwo zamarzało ,za nic nie mogł samochod sie uciagnac,jechalismy 50-60/h , w tempie szarpanym, i był dylemat ; jechac dalej czy wrocic do domu spowrotem.
a myyy z Archisią miałyśmy kiedyś do wystawy w Poznaniu zaledwnie 20km, ale... w pełni wyrychtowane postanowiłyśmy jednak pozostać w domu :rotfl: i od tamtej pory ilekroć wybieramy się razem na jakąś wystawę, wzbudzamy powszechny podziw, gdy udaje nam się dotrzeć :mrgreen:
ja tam wiem, co sie dzieje, jak wy dwie jestescie razem... :rotfl:
( psy wyskakujace z 1. pietra itp ) :rotfl:
Ja wyjeżdżam sama ,nie mam po drodze nikogo z kim mogłabym się ''zapodziać gdzieś i zbłądzić z drogi na wystawę '' :lol:

hmmmm,a jak to było z tymi psami wyskakującymi z 1 piętra- co???? :-o


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

jakies ukryte talenty akrobatyczne sie ujawniły moze hmm :chmmm:


hajdi
ODPOWIEDZ