Leosiopodobny Gdynia

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Leosiopodobny Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Trafiła do mnie informacja o 4-5 letnim psie poszukującym domu.
Rozmawiałam z włascicielką psa, z rozpędu zapomniałam zapytać o imię.
3 lata temu córka właścicielki przywiozła go ze schroniska w Gdyni. Gdy doszedł do siebie zajął się destrukcją domu. Od tamtego czasu ma swoje miejsce i mieszka w ogrodzie.
Właścicielka dba o niego, pies jest zdrowy i w dobrej kondycji. Problem powstał, gdy córka która zajmowała się psem wyjechała na studia. Pies się nudzi, ma niewiele kontaktu z ludźmi. Aktualnie zjada drewniany płot :roll: Należy do cwanych bestii co skutkuje nabywaniem umiejetności takich jak otwieranie zamkniętych pomieszczeń nawet gdy klamka działa w drugą stronę i mandatami od straży miejskiej.
Jego Pani ma poważne problemy z kręgosłupem, a chłopak nie przepada za samcami. Jakiś czas temu przytrzymanie go na spacerze przypłaciła gipsem. To duży i silny pies.
Co usłyszałam pozytywnego na jego temat :-P
Jest łagodny, obcych w obecności właścicieli na swój teren wpuszcza bez problemu. Dla swojej rodziny przytulanka łagodna i kochana. W domu nie ma małych dzieci, jednak pies nie ma nic przeciwko tym obcym. Zgadza się z sukami z mniejszymi psami chętnie się bawi.

Istotne również jest to że obserwował go behawiorysta. Ocenił, że można go jeszcze wielu rzeczy nauczyć i oduczyć, pies chętnie współpracuje. Jego właścicielka jest gotowa sfinansować zabieg kastracji. Nie radzą sobie z obecną sytuacją dlatego jego sprawa jest pilna.

Jeszcze dzisiaj wkleję zdjęcia. Jeśli ktoś szuka dużego łagodnego bystrzaka w typie Leosia, chce poświęcić mu swój czas i oddać serce proszę o kontakt na mój priv. _kwiatek_


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Mam fotki - chłopak jest śliczny :mrgreen:
Podjadę do niego lepiej zorientowac się w sytuacji.
Obrazek
Obrazek


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Piękny piesio _13_ Życzę,by znalazł nowy domek i nowego odpowiedzialnego właściciela,który poświęci mu duuuużo czasu. Pewnie trafi się osoba,która go pokocha. Piesio potrzebuje dużo uwagi i cierpliwości,ale na pewno warto _03_


POZDRAWIAM...BEATA
ODPOWIEDZ