WITAM>>>

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

embe pisze:
abrus pisze:...dziewczynę ;-) z nimi jest zupełnie lepszy kontakt
EJ! FEMINISTKI!!! Ja osobiście uważam, że z samcami jest lepszy kontakt. Nie tylko dlatego, że ja sam jestem samcem :chmmm: :hahah:
:smoke:
oj, Embe - to stwierdzenie wynika z konkretnego kontekstu ;-) (nie jestem feministką
Mam dwie sucze i jednego osiołka samca, który z resztą jest moją naczelną przytulanką, generalnie to on pierwszy przybiega na moje wołanie, ale... jak mamy cieczkę w domu pies wpada w stan autystyczny, nie widzi nikogo i nic nie słyszy, jest to facet z duużym pokładem testosteronu, więc w nie muszę tłumaczyć, jak w takich chwilach reaguje na konkurentów, on ma swoje kobiety i czuje się przede wszystkim facetem, a dopiero potem psem do towarzystwa, bilans jego obsikań osób trzecich jest już dość pokaźny (wszystko poza domem, na szczęście na własnym terenie trenuje jedynie na drzewkach i krzakach, choć podczas odchowu miotu B poległo też kilka sprzętów domowych) oblał moich znajomych, sędziów podczas oceny na ringu, moją kurtkę, buta męża Demisi, o mały włos twarz Danuty (gdyby nie jej refleks).... więcej już nie pamiętam :dramatic:
jest przekochany, ale mając psio-babskie stado jest przede wszystkim "macho", w jego mniemaniu z dużych, młodych, kudłatych psich facetów ma prawo istnieć tylko jeden - on sam; do tego jeszcze ma swoje gabaryty i siłę - w bloku nie dalibyśmy rad żyć spokojnie
stąd mój prosty wywód, że z leonowymi kobitkami znacznie łatwiej ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

abrus pisze:
embe pisze:
abrus pisze:...dziewczynę ;-) z nimi jest zupełnie lepszy kontakt
EJ! FEMINISTKI!!! Ja osobiście uważam, że z samcami jest lepszy kontakt. Nie tylko dlatego, że ja sam jestem samcem :chmmm: :hahah:
:smoke:
oj, Embe - to stwierdzenie wynika z konkretnego kontekstu ;-) (nie jestem feministką
Mam dwie sucze i jednego osiołka samca, który z resztą jest moją naczelną przytulanką, generalnie to on pierwszy przybiega na moje wołanie, ale... jak mamy cieczkę w domu pies wpada w stan autystyczny, nie widzi nikogo i nic nie słyszy, jest to facet z duużym pokładem testosteronu, więc w nie muszę tłumaczyć, jak w takich chwilach reaguje na konkurentów, on ma swoje kobiety i czuje się przede wszystkim facetem, a dopiero potem psem do towarzystwa, bilans jego obsikań osób trzecich jest już dość pokaźny (wszystko poza domem, na szczęście na własnym terenie trenuje jedynie na drzewkach i krzakach, choć podczas odchowu miotu B poległo też kilka sprzętów domowych) oblał moich znajomych, sędziów podczas oceny na ringu, moją kurtkę, buta męża Demisi, o mały włos twarz Danuty (gdyby nie jej refleks).... więcej już nie pamiętam :dramatic:
jest przekochany, ale mając psio-babskie stado jest przede wszystkim "macho", w jego mniemaniu z dużych, młodych, kudłatych psich facetów ma prawo istnieć tylko jeden - on sam; do tego jeszcze ma swoje gabaryty i siłę - w bloku nie dalibyśmy rad żyć spokojnie
stąd mój prosty wywód, że z leonowymi kobitkami znacznie łatwiej ;-)
skad ja to znam :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

abrus pisze:
embe pisze:
abrus pisze:...dziewczynę ;-) z nimi jest zupełnie lepszy kontakt
EJ! FEMINISTKI!!! Ja osobiście uważam, że z samcami jest lepszy kontakt. Nie tylko dlatego, że ja sam jestem samcem :chmmm: :hahah:
:smoke:
...jest przede wszystkim "macho"
To tak jak ja :mrgreen: ! Tylko, ze ja nie obsikuję tego i owego :hahah: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:smoke:


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Wiem,jak to jest mieszkać w bloku z 'parką' psów :-) Kiedy Alma miała "swoje dni",to Chinook dostawał fioła. Ona siedziała z nami,a on osobno...odgryzł klamke i wydrapał panel ze ściany. A kiedy wychodziła na spacer,jego wycie-wręcz krzyk słyszeli nie tylko sąsiedzi,ale i dookoła w blokach...aż nam było głupio z nią wychodzić :rotflik: Pewnie myśleli,że ktoś psa w domu bije i stąd takie wycie i pisk :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-09-06, 23:38 przez SISQO, łącznie zmieniany 1 raz.


Mandarynka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-25, 18:27
Lokalizacja: Jankowo

Post autor: Mandarynka »

Czyli mówicie ze lepiej w Cieszyniance niż w Epigonie kupić? :ubz:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a ktos tak powiedzial???????????? :nobrow:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

Jedna i druga hodowla,jest hodowlą znaną...nie wzieli się z kosmosu :mrgreen: Odwiedz sobie strony. Masz zdjęcia i dane rodziców... Wybor nalezy do Ciebie.


Mandarynka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-25, 18:27
Lokalizacja: Jankowo

Post autor: Mandarynka »

No ja wybrałam, tylko mi tak się przykro zrobiło jak zaproponowałam i wszyscy zignorowali :cryluch:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a kto zignorowal????????bo chyba nikt :lol: Obie hodowle maja watek na forum :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Mandarynka pisze:Czyli mówicie ze lepiej w Cieszyniance niż w Epigonie kupić? :ubz:
a masz cos do mnie????? :nobrow: widze,ze teraz powinni wszyscy Ciebie pytac co i gdzie siedzi i w trawie piszczy,a jesli Cie ktos nie posłucha,to bedzie Ci przykro??????
Nie masz dziecko szkoly?Nic do nauki?Patrzac na Twoje wypociny sadze,ze masz sporo do nadrobienia

juz kiedys mielismy taka mała weszke na forum-pamietacie??????????? 8-)


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Czyzby Mandarynka to dawna Madzia?????? :rotflik:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

i czemu popsulas zabawe??? :roll: :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:lol: sorrki :lol:


ODPOWIEDZ