27.06.2009 - Kraków /CACIB/

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Arni faktycznie "idzie jak burza" :aplaus:

Błocko w Krakowie było bardzo uciążliwe, to chyba jakiś gliniasty teren, spódnica mi się nie doprała, po tym jak mnie Zołzi dwukrotnie pacnęła łapą na powitanie (bo jak nie powitać pani bo kilku minutach rozłąki? :dizzy:) , wysiadło mi kolano od manewrowania podczas poślizgów, buty się doprały (choć są teraz dwa numery większe) i nogi też :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tak myslalam ze na tej fotce z onetu to Barry-bardzo ladna buzka i glowka :y:
wogole fajna stawka,ladne psy i suki :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Widze,ze mozna bylo ponieść niezłe starty materialne przez tą wystawe :o:

A ja stoczyłam wojnę w sekretariacie :o: ....bowiem zglosilam swojego Arniego i jak zwykle w terminie oplacilam. Nie przyszla mi koperta z potwierdzeniem, no to się musialam tam tłuc po wyjasnienia i numerek. Na miejscu baba merda mi swistkiem "nieopłacone", ja jej na to merdam moim potwierdzeniem wpłaty z banku. Baba sie drze, ze przeze mnie musi isc na drugi koniec sali do kolezanki sprawdzac w komputerze czy jestem! Sprawdziła... jestem... kolejny problem - zaplacilam za jednego spaniela, a za leonbergera nie. Babo, leonberger tez oplacony, ale z innego konta... No ale jego świstku juz nie mam. Babsko pyta o nazwisko osoby wpłacającej -podałam-sprawdziła, a tu cyferki takie dziwne-jakoby 2 dorosle jednej osoby z upustem na drugiego psa i za szczeniaka! Myśle sobie- Babo, odkrycie...ale ja chce numerek mojego spaniela !!! Babsko sprawdza, czy rzeczywiscie moj leonberger w katalogu to szczeniak-szuka, szuka,po10 minutach nie znalazła rasy leonberger (chyba nie wiedziala jaka grupa, ale niech sobie szuka, nie bede jej pomagać) - nie znalazła, zobaczyla jeszcze raz moj swistek za spaniela, wydarła z pakieciku jego numerek i z łaską mi podała taki naddarty (bez katalogu !) krzycząc "Sami sobie wystawcy problemy robicie!" ..... Przepraszam, ja problem robię? Mieszkam w Rzeszowie, mam spaniela tybetańskiego - zgłaszam go na wystawę, podaję adres i inne dane w formularzu, płacę w terminie - jak szanujący się, przeciętny uczestnik wystawy... A oni kopertę z moim potwierdzeniem wysyłają do Leszna! No przepraszam, że się w ogóle na tą wystawę zgłosiłam i problem sobą zrobiłam... Powinno przeprosić też okolo 3.tys wystawców, dla tej kobiety najlepiej zeby ona tak siedziała i caly dzien wykonywala swoja prace, ale najlepiej zeby nikt do niej nie podchodzil, zeby wystawcow nie bylo bo wystawcy sami sobie problemy robią, i w ogole! :wall: :onon: :--: :rotfl:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:rotfl: miałas przeprawę..i współczuje Ci ale opis tej sytuacji jest the best :hahah:
Ostatnio zmieniony 2009-06-29, 10:03 przez fredzia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

W zeszłym roku Bunki nie wystawialismy w Krakowie bo "zgubili zgłoszenie" :roll: :roll:

Nie przejmuj się, ale trzeba mieć nerwy do tych kobiet, pewnie to te same co zwykle sprzyjmują w związku....... :roll:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:roll: :hahah: wspolczuje przeprawy.Ja w szczecinie nie mialam potwierdzenia i pojechalam bez potwierdzenia zaplaty ,poszlam odebrac numerek i katalog i tez nie widnialo ze oplacone ale powiedzialam ze dawno oplacone i na dodatek ze dlaczego nie mam potwierdzenia...popatrzeli tylko w ten spis i mowia-ale pani ma dwa adresy -ja mowie ze nie ..zapomnialam ze mala Eni jr jest na moje nazwisko i widnialo tam wroclaw :lol: .Suma sumarum dali mi dwa numerki -dla malej eni tez choc Ela juz miala numerek :lol: i katalog.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

podobna do Gali _04_
Obrazek


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ