szczecin 20-21.06

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Balcikowa trzeba bylo sie przyznac kim jestes :mrgreen: milo bylo i ciesze sie ze naladowalas bateryjki :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

gingerheaven pisze:Wg pani sedziny enigma miala za mala glowe
:shock: to gdzie Ty ją wytrymowałas????
jak dla mnie Eni prezentuje się wyśmienicie :aplaus:

Grizzly jest pięęękny :dramatic:

Gratuluje wszystkim!

Balcikowa....Daga jest wiecznie po nieprzespanej dobie ;-) ...spojrz tylko w jakich godzinach ona posty na forum pisze :onon: :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

wytrymowalam(tzn wyrwalam podszerstek i nawet okrywe wlasciwa i to tak fatalnie ze gdzieniegdzie sa dziury normalnie :oops: ) ja wszedzie poza glowa bo wydawalo mi sie ze sie wydaje za gruba :roll: no zawsze mozna sie dowiedziec czegos nowego o swoim psie ;-) wszystko bralam pod uwage ale nie mala glowe :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a Grizzly wcale nie taki piekny :oops: Herkules ladniejszy :oops: ale to moje zdanie :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

no głupio tak wyskoczyć "cześć to ja Balcikowa z forum! _03_ "(nie wiem czy ten ludek się puka w głowę,czy macha,ale miał machać ;P) bo nie każdy może forum znać i tak głupio napadać nieświadomych ludzi :mrgreen: tak samo chciałam napaść na corgasy w sobotę,ale widziałam je tylko jak już wychodzili ze stadionu i nie wiedziałam czy to Polacy,czy jacyś zagraniczni, po raz pierwszy na żywo widziałam cardigany i chyba już wybrałam psa :mrgreen: (na najbliższy czas-tzn do małego mieszkania w bloku :-P najbardziej lubię owczarki,ale to to za duże na moje mieszkaniowe możliwości->zdj. Balta lezącego na podłodze mówiły same za siebie-nie było jak przejść...) są cudaczne :-P ale pychole mają cudowne, a że po moim 1 psie mam jakiś chory sentyment do przegubowców, a jamnior to nie owczarek :-> więc będzie 3 w jednym-przegubowiec,owczarek i może merle-taki Tekilowy akcent :haha: ale to jeszcze nie teraz, byćmoże jeszcze na studiach,ale nic pewnego :-P

MIsiaki są powalające, jak dla mnie genialne _04_ nie wiem gdzie ta mała głowa... 8-)


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Gratuluję! Śliczne puchacze! Widzę, że pogoda nawet dopisała :mrgreen: Eni slicznosc, Lorena sie duzo zmienila od tej wczesniejszej fotki. [zmiana futra w koncu] ;-) Kto sedziowal bo nie zwrocilam uwagi?

Edit:

Już sprawdziłam an pierwszej stronie.
Ostatnio zmieniony 2009-06-22, 12:16 przez Solencja, łącznie zmieniany 1 raz.


Nika
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 453
Rejestracja: 2009-03-28, 00:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nika »

Gratulacje dla wszystkich :oklask:


Pozdrawiam Ola :)
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

gratulacje :aplaus:


ania&tomek
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Nadrobiłam zaleglosci w czytaniu :-) ojjj ... Eni faktycznie troche 'wyskubana', a skąd pomysł na trymowanie jej? To pierwszy raz?
Grizzly na tamtej pierwszej focie też wygląda zupełnie innaczej niż z tych fot... już nie przypomnia Plutka, ale i tak ładny. Szkoda że ze zdjęć widać, iż biegł bez podniesionej głowy. Ja tą tendencje obserwuje też u innych psów jakiś czas i zdecydowanie to obniża w moich oczach pokaz psa. Pan od Loreny 'pomyślał' i w ruchu wabił ją na smakołyk, dzięki czemu nosiła głowę. Lorena jak dla mnie zbyt "ciężka" suka troche.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

chcialam jej wydrzec tylko podszerstek bo wygladala na gruba :roll: I szyji nie miala :lol:
Ale troche za duzo wydarlam pierza -bywa :lol:
Z tym noszeniem glowy to fakt-jest problem,u mnie moje suki tez nie podnosza glowy-bajeczka podnosi sama z siebie ,a eni czym bym nie kusila to biegnie jak taki mul :-?


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Bunica jak biegnie ze mna to nie podnosi zreszta ja tez jak chodze to patrze pod nogi i sie garbie ! XD Daję zły przykład :lol:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Nie orientuje się jak w dużych rasach - ale w małych są takie ringówki z 'podkładką' i to działa, ale do małego psa nie trzeba tyle siły co do leona.. hmm a na co ją wabisz? Mój pies większość smakołyków olewa, ale kocha coś na styl takich podłużnych kabanosów, to ma taki silny zapach i smak który on uwielbia (Bóg wie ile w tym chemii) ale efekty daje :lol:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Ja wcale nie wabie :shock: Po prostu mowie noga i sobie biegniemy :-P Ewentualnie jak sie do niej odwracam i daje dlon nad jej pysk to wtedy podnosi zaciekawiona :lol: Może powinnam ? :oops: :oops:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Solencja pisze:Ja wcale nie wabie :shock: Po prostu mowie noga i sobie biegniemy :-P Ewentualnie jak sie do niej odwracam i daje dlon nad jej pysk to wtedy podnosi zaciekawiona :lol: Może powinnam ? :oops: :oops:
Tamto było do Dagi :rotfl: a Ty Solencja sprobuj ją nauczyc tak jak ten pan od Loreny i po ogrodku (czy gdzie tam cwiczycie) biegaj z nią tak na zachętę, po pewnym czasie pies robi to automatycznie i nawet nie wie kiedy smaczek znika :lol: albo dostaje go po dobrze wykonanym zadaniu :lol:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

ale ona jest lakoma !! :lol: bedzie sie zatrzymywac i/albo skakac zeby dostac smakolyk przed wykonaniem zadania. Tak samo jak bylo ze stoj nie moglam jej uczyc w stylu trzymam smakolyk zeby podnosila glowke. Bo ona od razu obracala sie podskakiwala i probowala go zagryzc :onon:


ODPOWIEDZ