szczecin 20-21.06

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

a nie wiem czy ma-my juz mamy res cacib po interce z warszawy rok temu-szwedzkiej sunce :roll: ale jak mam przegrywac z kazda zagraniczna plus Centi to po co my za granica :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

To juz dzisiaj......ciekawe czy chociaz pogoda dopisuje.....i mam nadzieje,ze jakies fotki piekne pieknych psów beda :-D


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

wiem tylko,ze tak jak Daga przewidywała-Enigma res.Cacib


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Gratuluję :) oczekuje dalszych wynikow :-D


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Graty! Więc tamta suka cacib :) Ciekawe kto w koncu rase wziął bo pare złotek tam było :-D
Ostatnio zmieniony 2009-06-21, 14:31 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

:y:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Szukałam o Lorenie info i raczej nie ma Interchampionatu, może właśnie robią? Jest championką Niemiec. Więc ten res.Cacib Eni to tylko na pamiątkę :-( Ale kiedyś napewno się uda spełnić marzenie


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

widziałam kilka leonków "po drodze" i mam zdj. z jedną sunią! :mrgreen: na zywo są jeszcze bardziej niesamowite! Robią ogromne wrażenie :-> ! Nie wiem,czy to byla suczynka z forum, ale była wieeelka i pięęęękna :mrgreen: ! :mrgreen: Dziś się utwierdziłam w tym,ze kiedyś, jak bedę miała dom z ogodem to leon będzie spełnieniem moich marzeń! _04_
A pogoda była straszna, jak w pewnym momencie lunęło to końca nie było widać, chociaż po jakimś czasie przestało ;-) mój ring był w takim oddaleniu od wszystkich, że nic nie widziałam praktycznie :-( tylko tyle co przed wystawą pochodziłam i pozaglądałam to tu to tam jak się wystawcy schodzili...


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

jak z wielka suka to pewnie lorena :mrgreen: chociaz jesli byla sama jedna to eni moja ale ona nie jest wielka :-) .
Wg pani sedziny enigma miala za mala glowe :dizzy: :chmmm: ,res cacibowi sie nie dziwie-lorena piekna poprawna suka no i w pelnym futrze a ja trymerem oszpecilam enigme :upss: dziwie sie tylko malej glowie enigmy :roll:
boba wzial niemiecki pies.same oceny doskonale,mala eni jr W.O.Res cacib Herkules


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

trudno mi powiedzieć, bo dla mnie one wszystkie są wieeeeelkieeee _04_ ale co ja bym dała,żeby takiego niedźwiedzia mieć! _07_ jeszcze jak szłyśmy z koleżanką po karty i te wszystkie papiórki :-> to widziałam pięknego,naprawdę olbrzymiego i dam sobie rękę uciąć,ze to był samiec :mrgreen: po prostu jak posąg wyglądał, mega wrażenie i taki pychol miał cudowny,że :jaw-dropping: _hopa_ ... wstawiłabym zdj. z tą suką,ale może ktos sobie nie zyczyć,a nie wiem kim była ta Pani, więc nie będę tego robić ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

oj wstaw,to byla albo moja albo lorena -wiecej suk tam nie bylo poza mloda enisia i suczka w mlodziezy ktora byla z lorena :-D .ja wstawie fotki jakie mam-a mam malo bo eni mimo ze zachowywala sie super grzecznie i nie odbijalo jej to ja nadal wolalam sie trzymac z dala z nia od malych pieskow siedzacych wokol ringu ;-) .Strzezonego pan bog strzeze :mrgreen: .ale ciesze sie bo po raz pierwszy od traumatycznej wystawy w szczecinie 2 lata temu gdy zostala pogryziona zachowywala sie normalnie ,poza czasem lypaniem dziwnym na niektore psie egzemplarze :lol: :uaua:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

Ale to wychodzi na to,że to Ty byś była na zdj.? :mrgreen: bo koleżanka uchwyciła mnie,psa i właścicielkę :-) jeśli pamiętasz(jeśli to Ty w ogóle ;-) ) to pytałam czy one duuuużo jedzą :mrgreen: :-> razem siedziały tam chyba 3 leonki, 1 w kantarku z tego co pamiętam ;-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tak to ja wobec tego :lol:a w kantarku byla moja eni -tak zabezpieczajaco gdyby jej mialo cos odbic :roll: .mozesz wstawiac-ja bylam po nieprzespanej dobie :roll:
Ostatnio zmieniony 2009-06-21, 21:47 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

No to miło mi bylo poznać :mrgreen: do nieprzespanej nocy się nie przyznawaj bo nie bylo widać :-P
Obrazek
możesz sobie dobry uczynek 'odnotować' bo dzieki temu wygłaskaniu, naładowałam się pozytywnie na caaały dzień :mrgreen:
Obrazek
niestety to koniec zdj. ponieważ żadna z nas nie miała swojego aparatu, tylko pożyczony taki, w którym na dodatek bateria zaraz siadła 8-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

kilka marnych fotek :cry: .Nie mam Herkulesa i malej Enigmy
Apollo vel Agat-dosk.II
Obrazek
Obrazek
moja wyskubana kura :Enigma-dosk.II,res cacib
Obrazek
Obrazek
surprice woscany-kl mlodziezy-nie wiem co dostala
Obrazek
Lorena-NDSwR,Cacib
Obrazek
Lorena i w tle Eni
Obrazek
Lorena
Obrazek
Obrazek
Grizzly-BOB,Cacib

Obrazek

Obrazek

Obrazek


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ