Krajowa Wystawa Wałbrzych 7.06.2009

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja wzrost potwierdze :-D i zdyskredytuje sama siebie -Enigma moja na szkoleniu byla mierzona i ma 69-70 cm ...Luna jest wyzsza wiec na pewno ma 72 :-D .ja swoje psy zle mierzylam i oszukuje zapewne ale robie nowa strone i beda podane nowe wymiary tych psow co byly mierzone :roll: profesjonalnie.... :lol: za to chyba Slawek wage zanizyliscie bo moja Eni wazy 58 kilo :upss: nad czym ubolewam od miesiaca czyli odkad ja zwazylam ,no wazylam ja ponownie od szkolenia i suka na diecie-juz 57 i pol kilo :-x i nie wierze ze tyle wazy juz kazalam im wage naprawic ale na tej samej wadze bajka wazy 8 kilo mniej od siostr a magia wazy za duzo na swoj wyglad wiec..........moze tak klub i bonitacje-tam nam zmierza pieski :lol: i zwaza ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

wiem, że Luna przez swój długi włos wygląda na masywniejszą:)
Luna na 2 dni przed porodem ważyła 63kg ,poród i po 3 dniach już 54 kg. Na dzień dzisiejszy waży 51 kg i je za trzy psy a nawet miski Indiego nie oszczędza, mamuśka ma głodomory i broni się przez "wyssaniem " do ości:)


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Nie macie sie już o co kłócić ??? Weszłam na temat Wałbrzycha z najdzieją zobaczenia mega relacji z fotkami z wystawy bo zobaczyłam, że postów dużo.... a tu zamiast wystawowego klimatu jakieś kłótnie i to nie na temat. Eh.........


GRATULACJE WYNIKÓW Z WAŁBRZYCHA.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

a co tu się do "cholibki" dzieje? :owow: jakie posty zostały usunięte i dlaczego?


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:cry: bywa na forach :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

szkoda tylko, że nie wiem, co się dzieje - niestety mam ostatnio mocno ograniczony czas na zerkanie na forum


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Ja też dopiero weszłam i nie wiem co zostało skasowane ale średnio mnie to obchodzi.... wolałabym w tym wątku trochę więcej zdjęć leonków z wystawy w Wałbrzychu ??? i trochę mniej jadu ???

Jak ja napisałam w wątku Arniego, że reproduktora ukończył wystawami
-BOB, BIS Oddzialu III
-BOB, BOG III
-BOB, finałowa 7 na BOG
to jakoś w jego wątku nie było "dymu" że się chwale... Czemu ktoś nie może pochwalić się również pięknym wynikiem? Piszę to bezstronnie, bo nie mam nic wspólnego z hodowlą Ligocka W... ale nie podoba mi się tutejsza atmosfera...


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

skasowane pol rozmowy :-? wiec nie rozumiesz :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

skasowałem 2 posty które nic nie wnosiły. jeden był bzdurnym przekomarzaniem się a drugi zamiast wyjaśniać co to jest CASIB ( ja osobiście do tej pory nie wiem :-D ) i jak dostaje się takie wyróżnienie na wystawach krajowych, zarzucał kłamstwo innym.
posty zostały usunięte z powodu niskiego poziomu intelektualnego. chociaż widzę że mogły zostać. było by głupiej ale za to śmieszniej. następnych już nie usuwałem ponieważ świadczą jednoznacznie o osobie piszącej. obiecałem kiedyś alvaro że będę usuwał jej posty jeśli nie będzie pisać w sposób czytelny dla innych. o kaleczeniu języka polskiego nie wspomnę. nie ma to nic wspólnego z merytoryką. tej w postach alvaro po prostu nie ma. jeśli ktoś doszukuje się w tym cenzury to robi to na siłę.
wg. słownika j. polskiego - cenzurując coś chcemy nie popuścić do wypowiedzi kogoś, kto ma coś istotnego do powiedzenia.
w tym przypadku nijak nie może być o tym mowy :wh: :wh: :wh: to tylko sprzątanie.


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

więc po co było odpowiadac na wykasowane posty skoro teraz juz nikt nie wie o co chodzi?...dla mnie to cenzura ..forumowicze wchodzą na temat i widzą oburzenie jednej strony... a źródło tego oburzenia zostało "posprzatane" :roll:
Ostatnio zmieniony 2009-06-09, 10:15 przez fredzia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

na naszym forum nie na cenzury. znam forum gdzie ona występuje na prawdę. za mniejsze przewinienia usuwa się forumowiczów a posiadanie psa z hodowli którą administrator nie lubi jest największym z możliwych przestępstw. jeśli ktoś jednak czuje potrzebę szukania na siłę to znajdzie ja wszędzie. bardziej prawdziwe będzie jeśli ktoś zarzuci mi złośliwość. z wiekiem staje się coraz bardziej cyniczny i tego nie ukrywam.
usunąłem posty ponieważ jestem konsekwentny. prosiłem już raz i postępuje wg tego co obiecałem. następnych postów już nie usuwałem po prośbie forumowiczów na PW. ciekawe iż więcej osób czyta niż się wypowiada. szybkość z jaka reagują mnie zaskakuje. alvaro jest osoba która budzi wiele emocji, mało jednak osób otwarcie to przyznaje. ja się odważyłem. dodatkowo nie ja zacząłem i wcale nie muszę z pokora słuchać jak ktoś mnie obraża. nie wypowiadam się publicznie na temat psów które mi się nie podobają i jest to dobry zwyczaj który należny propagować.


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

To Ja zawaliłam nie wstawiając wyników, jak przyjechałam. Byłam bardzo zmęczona i pochwaliłam się tylko moim Samsonem. Jak kogoś uraziłam to sorry nie było to zamierzone. _kwiatek_


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

alvaro pisze:A ona uzyskała tytuł w polsce czy zagranicą? bo to chyba różnica . To na tym forum nie można już podać wyników przydomków które komuś nie odpowiadają ... ważniejsze są dużo mniejsze sukcesy ale zależy jakich psów??????
A pisze bo mam prawo a jak coś ci się nie podoba to możesz mnie zbanować będzie to kwintesencjia tego forum i kryptoreklam :-? A może nieraz lepiej pisać pod innym nickiem to co ktoś myśli ??? Ale tutaj nie wolno pisać tego co się myśli nawet pod swoim nickiem bo cię zbanują czyli trzeba myśleć tak jak inni to zakrawa o sektę :cry:
Ja tez zostałam zbanowana z innego forum , bo nie byłam tam mile widziana!!!!!!!! :upss:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:hahah: no ale to my jestesmy sekta...
W wielu rasach jest po kilka for tematycznych danej rasy tworzonych przez pewne grupy ludzi .I kazdy znajdzie forum dla siebie.W leonbergerach tez sa 2 fora i nikt nikogo nie zmusza do pisania tutaj ,juz to kiedys mowilam.Jak sie nie podoba to nie ma przymusu :hahah: -mozna pisac na tym drugim-jedynym slusznym i profesjonalnym :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

a ja się zgadzam z modami i adminem - i robię to naprawdę rzadko 8-)

ale po raz kolejny napiszę - sorki, że nie w temacie - Ewa -Alvaro ma specyficzny sposób pisania swoich postów, z których wynika absolutny brak szacunku dla innych użytkowników,
ma niestety zwyczaj pisania nieortograficznego / i nie tłumaczy Jej żadna dys.../, niezrozumiałego, bylejakiego i też nie zawsze jest to grzeczne i przemyślane, niestety-
a widzieliśmy już, że potrafi inaczej - więc co o tym sądzić? :-/


ODPOWIEDZ