Balto,Balcik,Baltazarek ;) ok 1rok!

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

Nie smuć się _całus_ Wszystko się ułoży ;-) A dzięki Tobie Balcik będzie miał nowy dom, gdzie będzie bezpieczny, gdyby nie Ty, niewiadomo co by go spotkało :-( Daj znać jak zareagował na nowe otoczenie


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

dam znać,ale...w środę,dostaliśmy jeszcze 1 dzień,bo jutro rano Karo nie może,no a na noc go wiezc nie będę,niech się pooswaja przez dzień... i jak "na złość" dał mi się dziś ubrac i rozebrac spokojnie!nawet jak z Tekilcem przyszłam po jej spacerku...o!ironio... :roll:


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

było strasznie,przepraszam,że z takim opóźnieniem piszę,ale jakoś tak się zakręciłam :roll: odwiozłam go na miejsce,biedny tak rozpaczał... :cry: w domu tak się dużo miejsca zrobiło...pusto. Z tego co rozmawiałam z Karoliną-piechu przeżywał mocno,nie chciał jeść i nie wychodził praktycznie z budy(no wyciągany na spacer wychodził ochoczo ;-) ).
Dzisiaj dzwonie do Karoliny i co się okazuje?Balto ma nowy dom!zupełnie inny nowy! Jeden z pracowników się zlitował i po uzgodnieniu z dziewczyną swoją wziął go do siebie!Nie słyszałam,żeby jakieś szczekania i warki odstawiał jak narazie no i myślę,że ten Pan ma inne podejście i się go nie boi więc powinni sobie poradzić :-> za dużo z Karo nie pogadałam,bo ledwo mówi :-P jak się wykuruje to wypytam o szczegóły :->
narazie nie skacze i nie piszcze z radości,bo on już tyle razy w te i we wte latał,że wolę poczekać ostrożnie...ale mam nadzieję,ze znalazł już swoją przystań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! _04_


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Ta wiadomosc bardzo sie mi podoba i teraz bede mocno trzymała kciuki ;-)


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

mnie tez ciesza takie wieści :-D 3mam kciuki za rudzielca!


Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

mnie również się podobają!ale jeszcze nie tak do końca-wole się nie nastawiać jeszcze... :roll: myśle,że dobrze się stało-bo psiak kochany,ale przy tym żywe srebro z problemami i tak myślę,że cięzko by było Karolinie nad nim zapanować,chyba dla nich jest odpowiedni mniejszy lub spokojniejszy psiak :-) ....chociaż tego Pana co go wziął to na oczy nie widziałam,ale mam nadzieję,ze wszystko będzie ok....


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Balcikowa, trzymam kciuki, chucham w piąstki. Oby tym razem człowiek był pewien na 100% że go już nigdy nie zostawi _kwiatek_


Awatar użytkownika
Elżbieta
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 291
Rejestracja: 2009-01-03, 16:58
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Elżbieta »

odpukać ;-)żeby wszystko było już dobrze i Balcik faktycznie znalazł swój kochający dom, w którym będzie szczęśliwy. My również trzymamy mocno kciuki za miśka _11_


Ela,Waldi,Balou Psia Psota,Boba i Łando Pałucki Przejar
Balcikowa
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 78
Rejestracja: 2009-02-27, 17:42
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Balcikowa »

witam ponownie! dużo się działo niestety...w tak zwanym międzyczasie misiek został zwróciony "bo zniszczył podlogi" :evil: przez tego pracownika,szkoda gadać,byłam wściekła :wall: !później uciekł z komisu....i znalazła go kobieta tam w Płoniach(dzielnica w której był w komisie) i został u niej....niedawno im podobno padł ich golden i są zauroczeni niedźwiedziem(który notabene nie lubi "taty domu" :roll: )i ma mieszkać w ogrodzie ;-) ja juz nawet nie chcę słyszeć o jakiś nowościach!i nic mówić i mieć nadzieję,bo co się z tym psiakiem wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie...

dziękuje Wam tak czy inaczej za wsparcie,ktore było dla mnie bardzo ważne!jesteście wspaniali! _kwiatek_


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:cry: biedaczek tak krazy...oby to juz byl ostatni przystanek dla misia :y:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

gingerheaven pisze:oby to juz byl ostatni przystanek dla misia
oby :roll: mam nadzieje ze będąco jakis czas odswiezane wiesci o balciku ;-)


ODPOWIEDZ