Witam!

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

uuu... zawrzało :-)
Niedługo minie rok jak mamy naszego Ramba i co ja mogę powiedzieć:
ściany-rzeczywiscie brudne w miejscach gdzie lubi leżeć, zdarza się że po przyjściu z podwórka wytrzepie się i mam całe ściany w centkach, ale tu ratują mnie farby zmywalne, mokra szmatka i po problemie
Przyznam, że czasami mnie chole..ra bierze jak zdąże posprzątać w domu, a po chwili mam kupy błota wszędzie tam gdzie tylko Rambuś się pojawił, ale wystarczy że spojrzę na tą słodką mordke i mi przechodzi _04_
Ogólnie racje miał ten kto napisał, że dom to nie muzeum, w domu się mieszka hehe
spacer zamiast tv- oooooo taaaaaak i to duży plus, szczególnie mojemu Tomkowi te spacery służą, ja może mniej aktywna jestem
skakanie - z tym jak narazie mamy spory problem, bo Rambo kiedy się cieszy na czyjś widok albo widzi że szykujemy się na spacer wpada po prostu w euforię i ciężko go opanować, ale z drugiej strony nie przeszkadza nam to az tak bardzo, nawet goście jakoś się przyzywyczaili
Co poza tym dla mnie leoś to najcudowniejszy pies, jakiego mogliśmy sobie sprawić, nie raz myślałam o drugim, ale narazie to nie wchodzi w grę, może kiedyś...
Także Bokudenie ja gratuluję dobrego wyboru :mrgreen:
A jeżeli masz zamiar kupić psa dopiero za rok to z tego forum dowiesz się naprawdę dużo (ja ciągle dowiaduje się czegoś nowego od doświadczonych współforumowiczów) i na niektóre leonkowe przywary będziesz na pewno przygotowany :lol:
Pozdrawiam, Ania


ania&tomek
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Rejterada pisze:Ja tylko ...
odnosnie telewizji
czyli albo TV ALBO LEONBERGER mialo byc w swoim zalozeniu jak najbardziej pozytywne poniewaz posiadanie psa odciaga od magicznego pudelka wiecej czasu spedzamy na spacerach w domu tez mamy inne zajecia niz bezmyslne gapienie sie w tv.
Z tęsknym wiosny pozdrowieniem
Robert :)
Widać, też nie załapałam :rotflik:
Ale co tam, to pewnie ostatnie moje wystąpienie na forum :oops:
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 13:40 przez MrokMara, łącznie zmieniany 1 raz.


Pati
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

MrokMara pisze: Ale co tam, to pewnie ostatnie moje wystąpienie na forum :oops:
Dlaczego tak napisalas ?


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
ODPOWIEDZ