CACIB Rzeszów 2009

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

Ogromne gratulacje dla kazdego dumnego własciciela i hodowców :aplaus: :aplaus: :aplaus:
czekamy na foteczki... :si:
Ostatnio zmieniony 2009-02-07, 18:45 przez fredzia, łącznie zmieniany 1 raz.


grareg
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-12-03, 20:12
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Post autor: grareg »

My również dołączamy się do gratulacji i czekamy na resztę wyników :oklask:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Ja Wam nie pomoge w pełnych bo nic nie wiem! Sekretarzowałam na innym ringu i akurat nam się zapas czasu zrobił na 45min! Więc zrobilismy przerwe i akurat zdążyłam na suki klase championów, porównanie o CACIBa i BOBa, to tyle co wiem, pytałam innych o wyniki ale każdy na swoim psie skupiony i wielkie zamieszanie, nic się nie dowiedziałam, trzeba czekać na resztę forumowiczów :lol: Zdjęć też nie posiadam :-/


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

No to buziaki i miziaki dla Szamanka _02_


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

McDzik, a jak Twoje wrazenia?? jak debiucik? to teraz na której wystawie mozemy się Ciebie spodziewac? :eyebrowsss: podejrzewam,ze po takim emocjonującym dniu musisz byc zmęczona ;-)


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

fredzia pisze:McDzik, a jak Twoje wrazenia?? jak debiucik? to teraz na której wystawie mozemy się Ciebie spodziewac? :eyebrowsss: podejrzewam,ze po takim emocjonującym dniu musisz byc zmęczona ;-)
O, dzieki, że pytasz :-D Ja... od dziś jestem znawcą Berneńczyków _ow_ Chyba z 50 ich było _ow_ Ogółem fajnie wyszło, szybko 'wpadłam w rytm' i dlatego na poczatku mieliśmy 45min wyprzedzenia czasu, bo i sedzina sprawnie oceniała, i ja szybko pisałam, i gospodarz sprawnie zarządzał ringiem, ja też coś tam organizacyjnie dopowiadałam i zarządzanie ringiem wyszło naprawde sprawnie, chociaż to mój debiut to się czułam, jakbym to robiła od urodzenia :-D Na koniec sędzina nam podziękowała i powiedziała, że juz dawno takich sprawnych pomocników nie miała :-D A kiedy replay? Na jutro się nie zapisywałam, bo Arni etc, ale za rok znowu się zgłoszę do pomocy w moim oddziale :-D


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

McDzik pisze:chociaż to mój debiut to się czułam, jakbym to robiła od urodzenia Na koniec sędzina nam podziękowała i powiedziała, że juz dawno takich sprawnych pomocników nie miała
no to pozostaje mi tylko pogratulować :oklask:
oby tak dalej :aplaus: :aplaus: :aplaus:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

<p>2009.02.07. CACIB Rzesz&oacute;w</p><p><strong><font size="3">Leonberger, </font></strong> - Sędzia/Judge: Karl Reisinger</p><hr />
<strong><font size="2">Psy - Dogs
</font></strong>
<hr /><table border="0"><tbody><tr><td colspan="4">&nbsp;<strong>Klasa szczeniąt-puppy class</strong>
<p>&nbsp;</p><hr /></td></tr><tr><td>&nbsp;BALDUR Psia Psota FCI
</td><td>WO
</td><td>I
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa młodzieży-junior class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;Dragongardens CARUSO DE CACIQUE
</td><td>&nbsp;dosk</td><td>I
</td><td>Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior
</td></tr><tr><td>&nbsp;ARTUS Bertusowy Gaj
</td><td>&nbsp;dosk</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;BOSTON GULLI Galaxy Oss
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>III</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;CEZAR Nasza Duma
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>IV</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;RASTABAN Alfa Leonis
</td><td>&nbsp;nb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa pośrednia-intermediate class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;SAMSON Zielona Cieszynianka
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC</td></tr><tr><td>&nbsp;ARES Lupus Ferratus
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;RED WINE Ligocka Wataha
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>III
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;Teamaides LUNA LOBO</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>IV</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa otwarta-open class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;PERMES Szept Weny
</td><td>dosk.
</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC, Res. CACIB
</td></tr><tr><td>&nbsp;MANUEL Oaza Wschodu
</td><td>&nbsp;nb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa champion&oacute;w-champion class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;MIRON Oaza Wschodu
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>&nbsp;I</td><td>&nbsp;CWC, CACIB
</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td colspan="4">&nbsp;<strong><font size="2">Suki - Bitches
</font></strong>
<hr /></td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa szczeniąt-puppy class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;SEMIRAMIDA Ligocka Wataha
</td><td>&nbsp;WO</td><td>I
</td><td>Najlepsze Szczenię w Rasie
</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa młodzieży-junior class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;BELLA Klejnot Lusi
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;Zw. Młodzieży
</td></tr><tr><td>&nbsp;BRENDA Klejnot Lusi
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;INES F. Bora z Miloticek
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>III
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ROSAMUNDA Alfa Leonis
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>IV
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ULAWNA Ligocka Wataha
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ZIRMA Cavis Leonis
</td><td>&nbsp;bdb</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa pośrednia-intermediate class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;ARWENA Bertusowy Gaj
</td><td>&nbsp;dosk.
</td><td>I
</td><td>CWC
</td></tr><tr><td>&nbsp;RED HOT CHILI PEPPER Ligocka Wataha</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;NELLA Oaza Wschodu
</td><td>&nbsp;bdb.
</td><td>III
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa otwarta-open class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;LAYLA Luna Leo</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC</td></tr><tr><td>&nbsp;LAMIA Duleks</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;COCO CHANEL Leo Grande Cuore
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>III
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;APHRODITE Member of the Leogang
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>IV
</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;KLARA Oaza Wschodu
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;OTYLIA Ligocka b.,Wataha
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;PERSEFONA Zacisze nad Olzą
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;PRINCESSA ZOJA Ligocka Wataha
</td><td>&nbsp;bdb.</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;<strong>Klasa champion&oacute;w-champion class</strong></td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td><td>&nbsp;</td></tr><tr><td>&nbsp;CENTI z Bursztyn&oacute;wki
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>I
</td><td>&nbsp;CWC, CACIB, <strong><span style="font-size: 8pt; font-family: Tahoma; color: red">BOB</span></strong></td></tr><tr><td>&nbsp;KASANDRA Oaza Wschodu
</td><td>&nbsp;dosk.</td><td>II
</td><td>&nbsp;Res. CACIB
</td></tr></tbody></table>


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no w koncu pelne wyniki _całus_ .Gratulacje dla wszystkich :aplaus:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

:oklask:


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Gratulacje wszystkim właścicielom i ich psiakom :aplaus: :aplaus: :aplaus:
Nikt zdjęć nie robił? ;-)


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
alkarn
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 2008-07-06, 10:53
Lokalizacja: Czudec
Kontakt:

Post autor: alkarn »

Zdjęcia są ale trzeba je przeglądnąć i dodać to chwilkę zajmuje.


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Robiliśmy ale że to wystawa na hali to ciemne powychodziły. Tylko Miron miał aparat z lampa.Czekamy z niecierpliwością. _ow_


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

No to czekamy :mrgreen:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

To my się za dziś pochwalimy :uaua:
(Z góry przepraszam za NIE-LEONKOWE informacje, ale moja radość nie zna granic!!!!)

Spaniel tybetański
ARNI Gang Cziki (FCI) - V1, Zw.Mł., BOB Junior, BOB , III BIS Oddziału !!!!

Ukończony Mł.Ch.Pl !!!
Piękne rozpoczęcie sezonu wystawowego 2009 i zakończenie występów w klasie młodzieży
:uaua: :uaua:

Skorzystalismy też z okazji i wzieliśmy udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez studio fotograficzne z Mielca, oto jedno ze zdjęć:
Obrazek
Piękna pamiątka
_04_
Ostatnio zmieniony 2009-02-08, 18:49 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ