Witam

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

witam nowe forumowiczki:) Ewa ciesze sie ze jednak skusiłas sie na udział w nowym forum :-D


Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

Witam mam na imię Agata jestem z Krosna Odrz. Moja leośia to LUNA AUREUS Złota Horda.


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

witam serdecznie
na razie na waszym koncie 1 post. mam nadzieje ze spodoba wam sie tutaj i niedługo zobaczymy przy nicku 1000 ;-)
=sławek=


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

witam serdecznie koleżankę i Lunkę i gratuluję sukcesu w Szczecinie oby tak dalej


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja rowniez witam serdecznie :-D .Cos mi mowi imie waszej suczki-wystawialiscie ja juz ??????


[you] zycze Ci milego dnia:)))
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

_03_ Witajcie ! od razu kieruję Was do galeryjki...obowiazkowa!!!! :lol: jestem pewna,ze nie tylko ja chce zobaczyc fotki nowej forumowej leonki


Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

Co do wystaw to nieskromnie się chwaląc to : Głogów W O , Leszno II , Gorzów II , Szczecin I . Co do zdjęć to mój ukochany mąż zaprzepaścił wszystko z cyfry . Teraz robimy standart na papierze.


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Dzięki za takie gorące przyjęcie!!!! Bardzo miła z Was gromadka Leowielbicieli. Ja jestem też wielbicielem i to platonicznym.... Taaak,nieładnie naśmiewać się z osób kochających inaczej. Wszystkie moje zwierza byłe i obecne, to istoty odtrącone. Nidy nie miałam psa z rodowodem, ani nigdy nie kupowałam. Nie dlatego, że nie chciałam! Marzyły mi sie wystawy o których też nie mam pojęcia (tylko teoria), ale zawsze coś do mnie trafiało, takie zaniedbane, smutne, no i wiadomo.... Po śmierci Mroka widok owczarków ranił, Chart irlandzki był zbyt duży, owczarek środkowoazjatycki trochę mnie przeraził, a wilczaki wymagają tak dużo pracy i czasu jak Husky... i zobaczyłam (w książce) Leona. Efekt wiadomy - serca w oczach! Piękny, mądry, zrównoważony, spokojny - pies dla rodziny. Dla mojej rodziny. Moje psy, nawet nigdy nie znały komendy "do ataku", "bierz", czy jak to zwał! Kochały wszystkich!
Ale sie rozgadałam, to moja największa (mam cicha nadzieję) wada.


Pati
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tutaj to zaleta :lol: .forum jest po to aby gadac ;-) .Cos czuje ze przybedzie nam kolejny maniak leonow -tylko ostrzegam Cie-to wciaga tak ze predzej czy pozniej na 1 leonie sie nie konczy :lol: .To jest choroba,niedlugo juz chyba zostanie uznana przez medycyne-leomania 8-) .Niewiele osob ma tylko 1 leona -sa takie,sa takie co zmieniaja rase,jednak w ogromnym przypadku dopada ta choroba :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Psia Psota
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 299
Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
Kontakt:

Post autor: Psia Psota »

I my witamy wszystkich nowych forumowiczów, Fajnie ze to forum sie tak rozrasta :yes:


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Jeżeli, to taka "straszna" choroba, to pewnie zarażą się moi znajomi!!!! A że na jednym Leosiu się nie skończy... Chetnie od razu nabyłabym dwa, ale na ten moment nie mogę sobie na to pozwolić ze względów finansowych. Może kiedyś kto wie? Lubię mieć wokół zwierzaki, lubie jak z rana całują mnie w ucho i wsuwają swo pyszczek pod moją rękę. Chyba każdy kto wychował się z psem, tak ma?
Będę od Was wszystkich potrzebowała dużo rad, wyjaśnień i podpowiedzi co do zywienia, wychowania i ewentualnego wystawiania... tej cudnej, a nieznanej dla mnie rasy : :tjump:


Pati
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Witamy Pani Ewo :-D :-D :-D
Dobrze,ze Pani jest juz z nami :-D Prosze tez poklikac :yoow:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tak,witamy panie Ewe -E.Derek :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
E.DEREK
nowy forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 2008-07-16, 08:29
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: E.DEREK »

Witam serdecznie miłośników leonbergerów i przedstawiam swoją gromadkę :
mama Luna,córka Layla i synowie Lider i Lord.


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

Witam serdecznie Pani Ewo. Cieszę się ze dołączyła Pani do nas i mam ogromna nadzieje zobaczyc niebawem galerie tej pięknej gromadki _03_


ODPOWIEDZ