Psy rasy leonberger w Polsce - serwis informacyjny
Strona główna Nasze leonbergery Wystawy Hodowle Ogłoszenia Regulamin
Leonberger - forum Strona Główna Leonberger - forum
forum poświęcone psom rasy leonberger

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 

ZANIM KUPISZ LEONBERGERA - UWAGA - WYSTRZEGAJCIE SIĘ NIEUCZCIWYCH HODOWCÓW !!!

Regulamin - prosimy zapoznać sie z treścią przed napisaniem pierwszego postu


Poprzedni temat «» Następny temat
2006 - Światowa Wystawa... / World Dog Show Poznań 2006
Autor Wiadomość
abrus 
super leomaniak



Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 2393
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-04-08, 17:56   2006 - Światowa Wystawa... / World Dog Show Poznań 2006

Leonberger


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5137RAMZES od Zielonej Cieszynianki, Marek Buschkewyb. obiecujący/very promising, lok. 1

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5138AFRICAN KING Lwia Dolina, Joanna, Marek Dąbrowscydobra/good
5139ALZAN ENSSON du Domaine de la Ponctuation, . Bourgeois V., Exiga M.C., Francjab. dobra/very good
5140BARUS Löwe von der Tomburg, Thomas Mzyk, Niemcy
5141BASLEY Löwe von der Tomburg, . Schwippert Ch., Gebhardt G., Niemcydoskonała/excellent, lok. 4
5142BRUCE Löwe von der Tomburg, F.M. Kilimarn, Niemcy
5143Pyrymetsän CARDAMINE, Mia Sulander, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5144DASTY E. Bora z Miloticek, Jarmila Konecna, Czechydoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5145GRIZZLY LÖWE vom Zschopautal, Betina Schmidt-Ullrick, Niemcyb. dobra/very good, lok. 3
5146LESTER Ligocka Wataha, Elżbieta Rybińskab. dobra/very good

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5147BALTIZAR iz Poselka Sokol, N., A. Holliday, Angliadoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5148BIG BOSS von Bonnys Erben, Dorothee, Olaf Eiserman, Niemcyb. dobra/very good
5149CASANOVA Najmurska cesta, Andrzej Łoziakb. dobra/very good
5150CAYGAR BEE od Mlynskeho Rybnika, Vaclav Vagrcka, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5151Gep`s Big Bear`s CHAMP BEAR, Catarina Hagero, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 4
5152EDARWIN du Clos des Jauniere, Gerard Osyra, Belgiab. dobra/very good
5153EOLE Lion Debonnaire, Nicolas Goblet, Belgiadobra/good
5154FJEDOR FARRELL vom Welland, . Nikitina, Belotsenkovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3
5155LORD Luna Leo, Ewa Dereszowskab. dobra/very good
5156ORLANDO Ligocka Wataha, Danuta Ryłkob. dobra/very good

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5157AKSEL z Oubenic, Kazimierz Cymanb. dobra/very good
5158ALDAN vom Wolfsblut, Elvira Landrock, Niemcyb. dobra/very good
5159ANOUK du Clos des Jaunieres, Jean-Luc Lerat, Belgiadoskonała/excellent, lok. 4
5160ARMAN HUGO Familia Magna, Beata Wideradoskonała/excellent
5161BADIK Leonberika, Jacek Ziółkowskib. dobra/very good
5162BERGO LEO ze Strakonicke Vyhlidky, Marek Świetlickidobra/good
5163BUCR, Luciano Piralla, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5164CAMELOTT Löwe von Blumengarten, Nora Liptay-Wagner, Węgrydoskonała/excellent
5165CERBER Pałacowe Piękności, Jolanta Urbaniakdobra/good
5166Wiyot CONTEMAX, Sara Schiavo, Włochydoskonała/excellent
5167CRUISE Leonberika, Mieczysław Sprengelb. dobra/very good
5168DUKE LEO vom Jerichower Land, Kerstin, Ralf Brandl, Niemcydoskonała/excellent
5169LANCELOT vom Matthiasberg, Thurzo Balazs, Węgrydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
5170MARKSIMAAN BADDINGTON BEAR, B. Kaskov, Rosjab. dobra/very good
5171Kinglord's MR IRON MASK, Adrianna Qaderdoskonała/excellent
5172Kinglords MR MAGNUS, . Laine-Aro M., Aro S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 3
5173NICK NOLTE Ligocka Wataha, Bohdan Michalskidostateczna/sufficient
5174NORDEN vom Matthiasberg, Janos Zsolnai, Węgrydobra/good
5175NORMAN NILS vom Matthiasberg, Valerie Bourgeois, Francjab. dobra/very good
5176Majan's ZEUSS THE STAR OF NORTH, Josef, Marie Lupac, Czechydobra/good

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5177ALEX B. Bora z Milotićek, Josef Zeman, Czechydoskonała/excellent
5178ARCHIBALD Pałacowe Piękności, Katarzyna Wagenknechtdobra/good
5179ASCHBY Zaricke Udoli, Sylwia Rosółb. dobra/very good
5180BARON BISMARCK Löwe vom Bernburgerland, Kerstin, Ralf Brandl, Niemcydoskonała/excellent, lok. 3
5181BOBBY Ensson Bohemia, Guido Perosino, Włochydoskonała/excellent, lok. 2
5182BORYS Leonberika, Marek Dąbrowskidoskonała/excellent
5183CID vom Treuen Loeven, Peter Hruby, Czechydobra/good
5184DARLING ASSON Ensson Bohemia, Drahomira Mrackova, Czechyb. dobra/very good
5185ELVIS Oaza Wschodu, Sławomir Ludwiczakb. dobra/very good
5186OLE vom Roten Schopf, Sabina Zorn, Niemcydoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5187QUINO von der Osnitz, Katrin Müller, Niemcydoskonała/excellent, lok. 4

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5188Kinglords MR DE-SEVRES, . Laine-Aro M., Aro S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5189ALCERCY vom Dreiburgeland, Kersti, Sirje Ludvig, Estonia
5190ALEXANDRIE MAZIAN du Domaine de la Ponctuation, Valerie Bourgeois, Francjab. dobra/very good
5191ANNY pod Bzovickym Hradom, Tomas Gazdik, Słowacjadoskonała/excellent, lok. 4
5192BONA Złota Horda, Jan Piechutadoskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
5193BORUVKA BLUE Harcovsky Dvur, Petra, Miroslav Zeleny, Czechyb. dobra/very good
5194BRISKA Löwe von der Tomburg, . Schwippert Ch., Gebhardt G., Niemcyb. dobra/very good
5195Pyrymetsän CAPSELLA, . Ruponen S., Veteli S., Finlandiadoskonała/excellent, lok. 2
5196EMMANUELLE von Lowenkraft, Valerie Bourgeois, Francja
5197KAPRI z Jaworowego Lasu, Jolanta Urbaniakb. dobra/very good
5198KLARA Oaza Wschodu, Hanna Grudzień-Dudziakdobra/good
5199LAVINIA Ligocka Wataha, Maciej Halickidoskonała/excellent, lok. 3
5200OLIGARCHIA Ligocka Wataha, Kaja Chmielarskadoskonała/excellent
5201RABA Cavis Leonis, Adrianna Łapińskab. dobra/very good
5202Wiyot ROXANA, Sara Schiavo, Włochydoskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5203AGÁTKA z Alfory Zahrady, Romana, Jan Vazovi, Czechyb. dobra/very good
5204BAGIRA Semeramida, Małgorzata Chocajdobra/good
5205BARONESS FILOU von Bonnys Erben, Dorothee, Olaf Eiserman, Niemcydoskonała/excellent, lok. 2
5206BELLA DONNA iz Poselka Sokol, N., A. Holliday, Angliab. dobra/very good
5207BRENDA Semeramida, Małgorzata Chocajdobra/good
5208CAROL Najmurska Cesta, Bela, Andrea Szakacsdoskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
5209DŻESSI DAMA Psie Marzenia, Marek Świetlickib. dobra/very good
5210IRIS Murowane Szczęście, Małgorzata Celowska-Kaisdobra/good
5211LAYLA Luna Leo, Ewa Dereszowska
5212OFELIA Ligocka Wataha, Jolanta Nowickab. dobra/very good, lok. 3
5213TOSCA Lwia Góra, Jan Piechutab. dobra/very good, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5214AFFRA Semeramida, Hanna Grudzień-Dudziakdobra/good
5215ALISA Löwe vom Bernburgerland, Kerstin, Ralf Brandl, Niemcy
5216ALMA LONY z Vyśehorovic, Jana, David Smejkalovi, Czechyb. dobra/very good
5217ANIFE OLIVA Albron Elenia, Petra Zelena, Czechydobra/good
5218ARIKA Skarb Wschodu, Witold Pietrzyk
5219AUDREY Zaricke Udoli, Jaroslava Smrhova, Czechy
5220CARIN Juhaszvari-Kedves, Bela, Andrea Szakacsdoskonała/excellent, lok. 3
5221CZANTORIA z Bursztynówki, Grażyna Dziadkowiecb. dobra/very good
5222DANKALÖWE vom Zschopautal, Edmund, Silvia Schulz, Niemcydobra/good
5223DOUNIA du Plateau Bavarois, Freddy Skrzypczak, Francjadostateczna/sufficient
5224Blizzmajazz JAZZMATAZZ, Jenny Bergdahl, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 2
5225Kinglord's MISS GAIA, Valerie Bourgeois, Francja
5226Del Sambro MONA LISA, Guido Perosino, Włochydoskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
5227NEVERENDING-STORY v. Sissy-Haus, Maria, Jozsef Kerekes-Vida, Węgrydoskonała/excellent, lok. 4
5228OXANA-XITHA v. Rotelbach /FCI/, Maurizio Caprani, Włochyb. dobra/very good
5229PITA-LISETT von der Osnitz, Aderhold Ingeborg, Niemcyb. dobra/very good
5230SCARLET-SAPHIRA von der Osnitz, Olav, Kathleen Zirnstein, Niemcyb. dobra/very good
5231WENA-WESOŁA od Warsy i Sawy, Anna Endzelmb. dobra/very good
5232WESTA Klara z Chotomowa, Teresa Karpb. dobra/very good
5233WINGA Klara z Chotomowa, Maciej Grzechowiak

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5234ARIMA Herbu Lwia Łapa, Anna Starzyńskab. dobra/very good
5235CYTRA z Bursztynówki, Anna, Władysław Bursztynowieb. dobra/very good
5236Knockando's DONNA LES PREUSES, Ruth Lintonsson, Szwecjadoskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
5237FILIA od Spitalskeho Dvora, Irena Vitaskova, Czechydoskonała/excellent, lok. 2
5238MARY POPPINS Ligocka Wataha, Grażyna Kozłowskab. dobra/very good, lok. 4
5239Berljon NORA NEREIDE, Thurzo Balazs, Węgry
5240SUSI, T.T. Belotsenkovskaya, Rosjadoskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Rainer Vuorinen

5241Pinbiittan FRIQUET MY LOVE, Ritva Piskunen, Finlandiadoskonała/excellent, lok. 1
_________________
http://leonberger.archigama.pl

 
 
estrella 
super leomaniak


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Sie 2011
Posty: 1243
Skąd: września
Wysłany: 2013-04-09, 12:28   

Marzenie ........chyba tylko w Leonbergu miałam okazję widzieć tyle Leonów

a gdzie będzie swiatówka 2014? Bo wiem że 2015 w Włoszech ;-)

W tym roku się nie udało-ale na przyszły może pojedziemy.
_________________
estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Leonberger
Mazeguy Smilies Gifownik.pl
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10